Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jöttetek már össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jöttetek már össze az exetekkel? Sztori?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi lennék arra, hogy ti újra össze jöttetek már volt pasitokkal/barátnőtökkel? Megbántátok? Vagy minden jó lett? Ha van kedvetek írjátok le, hogy mi volt. :)

2013. szept. 6. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,de ha esetleg megbánná és tenne érte ,hogy megbocsássak akkor neki megbocsájtanék .
2013. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ugyanazok a problémák miatt mentünk újra szét, mint eredetileg. Viszont a békülős szex k~rva jó volt :D
2013. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Kétszer is, de egyik se érte meg :\


Először volt úgy, azt hiszem még az első barátnőmmel, hogy én könyörögtem vissza magamat, de végül is az egész "hideg" maradt és csak mindennapos kötözködés lett belőle, meg csak veszekedtünk, és inkább hagytam az egészet, mert úgy tűnt hogy túltenni magamat az egészen nem annyira fájdalmas mint szenvedni egyszerre ketten...


A másodiknál meg egy helyen dolgoztunk és rettenetes nagy volt a szerelem, de se a meló nem volt jó, se mi nem voltunk egymásnak valók, úgyhogy viharos szakítás lett belőle, de nem mondtam fel, hanem csak elköltöztem egy másik szállásra és két hónappal később meg összefutottunk, abból meg viharos "egyesülés" lett :DDD De aztán vissza is cuccoltam meg minden, de az első két gyönyörű meg rózsaszín hét után amikor kezdtek előjönni a régi hülyeségek, akkor viszont már fel is mondtam, meg telefonszámot is kitöröltem, meg blokkoltam, de addigra több eszem volt az előzőből kiindulva....


Szal NEM, az esetek 99%-ában hülyeség exel úra összejönni.. (de persze a kérdezők párkapcsolata mindig az a különleges 1%, vagyok már olyan régóta az oldalon :DDD )

2013. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak szex volt utána pár évig, semmi más.
2013. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jöttem már igen.Bár mikor először szétmentünk akkor barátok voltunk,és mellettem állt mindig.Addigra én is változtam,nem voltam már olyan gyerekes,ő is sokat tapasztalt kapcsolatok terén.Aztán összejöttünk,a szex jobb volt,mint amikor először voltunk kapcsolatban,és talán a kapcsolat is,de én nem tudtam úgy nézni rá,mint a páromra.Egyszerűen nem illettünk össze.Megbánni nem bántam.
2013. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én nem mondom , hogy az én helyzetem különleges, mert tudom, hogy nem. Csupán mások tapasztalatára és történetére lennék kíváncsi! Szóval ide "bámészkodók" írjátok le kérlek a tapasztalataitokat!:) Fontos lenne.
2013. szept. 6. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Én igen, most is együtt vagyunk. Először csak pár hónapig tartott a dolog, mert sajnos elég rosszul időzítettük a megismerkedésünket... Én még épp egy több éves kapcsolatom haldokló szakaszában voltam (aztán szakítottam és kb egyből összejöttünk a mostani barátommal), ő pedig még nem volt túl az előző szerelmén teljesen (bár ők nem jártak).

Viszont olyan erős vonzalom és szimpátia volt köztünk, hogy ezt nem hagyhattuk veszni, ezért megpróbáltuk, de akkor még túl korai volt a fentebb említett dolgok miatt.

4 hónapig nem voltunk együtt, de közben se tudtunk elszakadni egymástól, pedig próbálkoztam mással is, de hiába, nem ment ki a fejemből, sokat találkoztunk, beszéltünk minden nap... aztán újra együtt vagyunk. :)

Most már tényleg olyan álomkapcsolat, amire mindig is vágytunk, és már nem zavarnak be korábbi szerelmek se, más problémánk meg nem volt, szóval remélem a legjobbakat. :)

Nagyon boldogok vagyunk mindketten. :) Pedig korábban én mindenkinek azt hangoztattam, hogy soha semilyen körülmények közt nincs értelme újra kezdeni.. már máshogy látom. :)

22L

2013. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)
2013. szept. 6. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod ki adja ki a storyt:DD
2013. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a barátommal 11 hónapot voltam együtt aztán szakítottunk de a szakítás után 2 hét múlva kibékültünk és minden ment tovább még 6 hónapig, amikor végleg szakítottunk. Amikor másodjára próbáltuk meg sem volt az igazi de még úgy elvoltunk a langyosba. Erre rá egy évre pontosan most júliusban újra kibékültünk de 2 nap után egyből előjöttek a régi problémák ami miatt egy éve is szakítottunk és hagytuk az egészet a francba, mert ezek a problémák mindig is megmaradnak, így mostmár nem is beszélünk, rá sem nézünk egymásra.

Véleményem a dologról: Nagyon nagy hülyeség általában az exekkel kibékülni, mert valami probléma miatt szakítottak, és azok a problémák és nézeteltérések megmaradnak örökre! Nem véletlen hogy már csak exbarát/barátnő-nek hívják őket és nem barát/barátnő-nek!

2013. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!