Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jöttetek már össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jöttetek már össze az exetekkel? Sztori?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi lennék arra, hogy ti újra össze jöttetek már volt pasitokkal/barátnőtökkel? Megbántátok? Vagy minden jó lett? Ha van kedvetek írjátok le, hogy mi volt. :)

2013. szept. 6. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4,5 éve ismerkedtünk meg, mindketten épp túl voltunk egy csúnya szakításon. először csak barátként akartam őt, de elég hamar beleszerettem, ő meg nagyon komolyan próbálkozott, és végül összejöttünk. nem működött, kiderült, hogy még nincs túl az exén (aki összevissza csalta, és épp vissza akarta könyörögni magát), össze is jöttek megint, közben legjobb barátok maradtunk, én nagyon odavoltam érte, és ő is szeretett, de máshogy. én ápoltam a lelkét, amikor megint átverte őt a csalfa exe. egyre szerelmesebb voltam belé, és kiborított, hogy hiába vagyok neki rettentő fontos és találkozunk szinte naponta és kavarunk is, nem vállal fel hivatalosan... nagyon fájt, szóval összejöttem az egyik barátjával (azt mondta, azt akarja hogy boldog legyek, szóval nem áll az utunkba). közben ő megint az exével járt, aki fúrt engem minden lehetséges irányból, én meg borzasztó féltékeny voltam. elhidegültünk egymástól, ő rideg és bunkó volt velem, egyikőnk se tudta elviselni, hogy mással van a másik. idővel szakítottak ők is és mi is. ő megint közeledett felém, megint se veled-se nélküled viszony és kavarás ment jó 1 évig, hol szerelmes voltam belé, hol gyűlöltem. idővel annyira beérett a sok fájdalom, amit okozott, hogy látni se akartam már, és megszakítottam vele a kapcsolatot. ő folyamatosan keresett, de engem nem érdekelt már. majd 1 évvel később felkeresett, én meg már tiszta fejjel fogadtam az érdeklődését. elkezdtünk megint beszélgetni, újraéledtek a régi érzelmek, és én hiába tartottam úgy, hogy nem illünk össze, ő váltig állította, hogy akkor rossz volt az időzítés, de mi igenis összetartozunk. idővel nem tudtam már ellenállni, és napok alatt megint beleszerettem. fél éve együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok.

21l

2013. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!