Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom közölte, hogy negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom közölte, hogy negyven éves koráig nem akar gyereket, most harmincegy éves. Én 24 éves vagyok ezért ideje lenne szülnöm mivel nem akarok a gyerekem nagyanyja lenni. Mit tegyek, várjak a páromra vagy inkább szakítsak vele? Nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Mire gyereked lesz, túlléped a 30-at. Azért egy új kapcsolatból se fogsz egy-két éven belül szülni, és még meg is kéne találni azt az apajelöltet.
2013. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát...én bejelentettem a barátomnak, hogy sose akarok gyereket. Ő viszont szeretne. De azt mondta, hogy ha én nem akarok, ezért nem fog velem szakítani. Majd meglátjuk mi lesz belőle.
2013. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
ne feledd hogy 35 éves korod után már majdnem hogy lehetetlen szülni, és minél tovább vársz annál nagyobb lesz az esély a Down kóros gyerekre, meg más betegségekre is
2013. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

....Márpedig én gyereket akarok ha tőle nem lesz akkor majd lesz mástól....

Na ezzel mindent elmondtal magadrol.

Te nem csaladot akarsz hanem gyereket magadnak En pasi lennek melletted elkotetnem magam Egy hazassag (ha eljutsz valaha oda) nem arrol szol hogy te mit akarsz hanem hogy TI kozossen mit akartok.

Gyereket egyedul vallalni a vilagon a legonzom dolog es szegeny gyerek apa nelkul egy erzelmileg serult felnott lesz akinek az ertekredje ugyanolyan korcs lesz mint a tied...

2013. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Szidjátok a kérdezőt, de mi van ha kivárja azt hogy a pasija 40 legyen és akkor közli a pali hogy hupsz mégse akar gyereket? Akkor ugye szakítanak, a csaj keresgélhet 33 évesen. Találjon párt egy év múlva akkor 34. Egy kis idő kell egymás megismeréséhez, lesz 36 mire eldönti hogy igen, ennek a pasinak akar szülni. Mire megszületik (a remélhetőleg egészséges, nem down kóros baba) 37 lesz. És akkor szült egy gyereket, örülhet hogy egészséges, és ha esetleg többet szeretne még akkor számolhat azzal hogy az is lehet down kóros.

Ezt senki sem akarhatja.

2013. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
mekkora r ibanc vagy kérdező...
2013. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel mindent elmondtál,hogy ha tőle nem akkor mástól.Tehát akkor azt akarod,hogy valaki felcsinál és ő neveli fel,vagy hogy?


Ha ő most nem akar ne erőltesd,annyit megkérdezhetsz,hogy akkor szeretne gyereket vagy még nem tudja,és úgy dönts vele maradsz vagy nem.Gyerek vagy még ahogy látom te is.

2013. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező bekattant, neki most gyerek kell, és kész... Reszkessetek férfiak, mert ő az a típus lehet, akinél "véletlenül" besikerül gyógyszer mellett, illetve kiböki a gumit. :)
2013. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13%
Hát ez nehéz kérdés, én megértem mindkét oldalt, de egy valamit elmondanék saját tapasztalatból. Az én apám is több, volt mint 40, mikor születtem, és nagyon rossz volt, hogy mire kezdtem volna nagyobbacska lenni, apámnak tönkrement az egészsége, és minden baja volt. Mire 20 éves lettem, meg is halt. És egy fiú gyereknek egy életerős férfire van szüksége apaként, akire fel tud nézni, és példaképének tudja tekinteni, akihez hasonlóvá válni akar, és nem pedig egy beteg tönkrement emberre, aki inkább elrettentő példának jó. Szóval a barátodnak a saját érdekében is tudnia kellene, hogy nem jó 40 éves korig várni. Persze, ha ő tovább marad fiatal, meg tovább él, akkor ez kevésbé lesz probléma, de ugye ezt előre nem lehet tudni, és mivel ezt eddig senki nem írta le, úgyhogy gondoltam megosztom a saját tapasztalatomat, hogy más már ne menjen ezen keresztül, mert tényleg rossz idős szülők gyermekének lenni.
2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Hülye liba!
2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!