Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kétségeim és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kétségeim és az ilyen jellegű rossz érzések ellen?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfival, lassan három éve ismerem, de csak most kezdtünk el randizgatni/járni.


Viszont szűnni nem akaró gondolatként pörög a fejemben, mivel elég jól ismerem, hogy mi van, ha csak azért jött össze velem, mert most épp magányos, szexmentes időszakát élte, és már vágyott valakire, így ezt a hiányt kivetítette rám, és nem tényleg engem akart, hanem csak valakit, aztán ha egyszer jobban lesz, akkor megun és továbbáll.


Én tényleg akarom őt, és komolyan akarom ezt csinálni, de iszonyatosan félek attól, hogy érzelmileg megint pofára esek a történet végén. A viselkedése, stb alapján nem következtetnék ilyesmire, csak... nem tudom, félek. Félek attól, hogy érzelmileg kockáztassak, de így se lehet hozzáállni. Honnan tudhatnám ezeket? Vagy hogy szüntethetném meg ezeket a gondolatokat?


2013. szept. 6. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Mindenember megérzi a sorsát. Én a helyedben ilyen érzésekkel 100% hogy kihagynám a tagot.
2013. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
van aki túlkombinálja azt is amit nem kell
2013. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!