Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hódíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben akit nem tudok kiverni a fejemből, de nem is akarom! Egy éve ismerjük egymást, de ő csak barátként néz rám én viszont nem és ezt ő is tudja! Rengeteg mindennel próbálkoztam nála, virágot vettem neki, bókoltam rengetegszer, még dalt is írtam neki, de hiába( ez pár dolog csak a sok közül). Azért mertem ide írni mert vannak olyan ismerőseim akik több mint két év után kaptak esélyt a mostani barátnőjüktől és még most is boldogan élnek, tehát nem ment tönkre a barátságuk! Tudnátok nekem még néhány példát írni, hogy mivel lehetne még meglepni, mert nekem az ötlet tárházam sajnos már kezd kifogyni! Leginkább lányok válaszát várom akik hasonló cipőben jártak! Lányok, ennyi idő után mivel tudott levenni a lábatokról az illető? Légy szíves segítsetek! Köszönöm
2009. nov. 2. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
van egy srác,3éve a legjobb barátom volt,egyszer csak kiderült hogy belém van esve,és azóta ostromol,n drukkolok neked,de nekünk tönkretette a barátságunkat,bár ezis nyilván egyénfüggő
2009. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali!Bocs én pasi vagyok de azért engedd meg a véleményezésem! Szóval ha ő tudja hogy másként érzel mint barát és az udvarlásod is hiábavaló,akkor "ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel".Ha a sors úgy akarja, akkor a megfelelő időben úgy is egymásra találtok.Ne hitesd el magaddal hogy csak ő lehet az igazi, mert szerintem nem ismersz annyi csajt még hogy így gondold.Mert ugye meglepődnél ha belefutnál egy olyan csajba aki esetleg teljesen más mint ő, de mégis jobban vonzana téged?Hát igen. Szóval minden perc amit e kellemes de elérhetetlen virágszálra töltesz,kimaradt percek az életedből,pedig lehet hogy az igaz szerelem már valahol ott parkol a közelben.Lehet hogy most azt gondolod neked csak ő az igazi,de ha kilépsz a homályból amiből csak neked jutott a csajnak nem akire hajtasz, akkor belátod hogy igazam van. De különben is ,lehet ha nem 'pedáloznál' nála annyira, hanem csak önmagad lennél és egy talpraesett férfit látna benned,akár jobban is bejönnél neki. Szóval hidd el nekem,megragadni így nem érdemes!
2009. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!