Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? . Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? . Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hete voltam együtt mikor eljött hozzám és nálam aludt. Nem volt szex, én nem is akartam mert én nem vagyok olyan aki arra hajt. Haverok meg a csaj barátnői meg kérdezik hogy volt-e, aztán mikor mondom hogy nem akkor csodálkoznak meg nem hiszik el meg mondják h ők biztos megbszták volna meg stb. Most bennem van a hiba hogy nem tettem meg, vagy bennük hogy ők megtették volna? Már lassan én érzem magam rosszul.. 17F
2009. nov. 3. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Senkiben nincs hiba. Ki így, ki úgy. Miért kell más véleményévek foglalkoznod?
2009. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

a többieknek semmi köze hozzá, hogy mi volt vagy mi nem volt.


ha kérdeznek, akkor mond meg, hogy egy gentleman élvez és hallgat.

2009. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha nemtudod kielégíteni a csajt akkor majd elmegy máshoz.
2009. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Istenem, most nem arról van szó h ki tudom-e elégíteni hanem arról h nem volt semmi mikor eljött. -.-'
2009. nov. 3. 16:41
 5/9 Andrewka ***** válasza:

Szerintem ha már nálad aludt számított szexre is.

Bár egy hát járás után nem feltétlenül ez a helyes


22/f

2009. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát fiam elszalasztottál egy unga-bungát :D
2009. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök rendes tőled hogy nem fektetted le és hidd el a lány is jobban örül neki hogy így csinálod mert ilyenkor nem gondol arra hogy úristen csak azt akarta???

én is hetekig aludtam a barátomnál mikor legelőször egyáltalán benyúlt a bugyimba. és én már 18 voltam akkor. és ezt nagyon becsültem benne. hidd el te gondolkozol jól, ne vedd figyelembe a többit, éretlenek :)

2009. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendes voltál!Ez minden és ők ezt valószínű furcsálják mert ők gondolom olyanok hogy ha lehetőségük lenne rá akkor megtennék.De tényleg nincs hozzá közük ez a Te magánéleted.Ne szóljanak bele, ha nekik nem tetszik azt inkább tartsák magukban.
2009. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A többiek bekaphatják, semmi közük nincs ahhoz, hogy Te és a barátnőd mit csináltok csukott ajtók mögött - mondjuk engem az is rohadtul sértene, hogy valaki azt mondja, hogy biztos megb.szta volna a helyemben.


Az meg, hogy a lány mit vár el, már más tészta - azt Nektek kell tudnotok, hogy mikor érkezett el az ideje a pettingnek és mikor a szexnek. Ha nem tiszta, beszéljetek.

2009. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!