Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg zöldebb a szomszéd fűje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg zöldebb a szomszéd fűje?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, a feleségem 43 éves, s van három gyermekünk. A szomszédomba költözött egy házaspár, már nem fiatalok, a nő 46 éves a férje pedig 55. Kb. hat héttel ezelőtt lementünk együtt egy hétvégére a Balatonra, s most volt alkalmam először fürdőruhában látni a szomszéd hölgyet, s megdöbbentem, h mennyire jó alakja van, sokkal jobb, mint az én fiatalabb feleségemnek, pedig súlyra kb. egy kategóriában vannak, meg persze magasságra is. Ez talán azért van, mert ő nem szült, nem lehet sajnos gyermeke. A gyerekvállalás ennyire tönkre teszi tényleg a nő testét? Férfiak, nők véleményét, tapasztalatát is várom. Egyébként az a hölgy nem sportol semmit, szóval ne jöjjetek a sporttal.
2013. szept. 11. 08:29
 1/6 zoliba' ***** válasza:
100%
ha ritkán látsz más nőt csupaszon,persze,h az új ingerek miatt tetszik a másik. Amúgy az én feleségem visszanyerte a szülés előtti súlyát,de egy pici itt-ott lett rajta,hisz a terhesség alatt megnyúlik a bőr.
2013. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván láttad mekkorára megnő a feleséged hasa mikor terhes volt. Utána meg hirtelen nagy része lemegy komoly bőr nyúlást eredményez.


Lehet egy nő 175cm és 60kg és egy másik 175cm és 60kg egyáltalán nem feltételezi hogy mindkettőnek ugyan olyan alakja van.


F/20

2013. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetika kérdése szerintem. Én is ismerek olyat aki nem tud mit csinálni a hasával mert úgy megváltozott a szülés miatt hogy az már sosem lesz szép. Meg ismerek olyat is akiről meg nem mondanám hogy valaha szült már.
2013. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AeonFLUX ***** válasza:

Én pl. emiatt se akarok szülni. Így is nap mint nap megszenvedek azzal, hogy tartsam a súlyom, egy terhességgel kicsúszna a talaj a lábam alól...

21/L

2013. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zoliba' ***** válasza:
Aeon! 21 évesen még ne is szülj,nézzél ki jól,éld ki magad,majd jönni fog az a pasi,akitől majd akarsz gyereket. De láttam a hastopikban reklámoztad magad. Küldj már egy képet priviben,kíváncsi lettem.nyugi nem akarok semmit..
2013. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aeon, de azért valamikor majd akarsz, nem?
2013. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!