Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szakítást elfelejteni?

Figyelt kérdés
ha semmi negativat nem tudsz felhozni ellene..ha csupán pár percre vagytok egymastol mégse vagytok együtt?persze a barátok segitenek.de nem lehetnek mindig veled..nem terhelheted öket a problémaiddal éjjel nappal...amikor egyedül vagyok mindig rám jön a sirás pedig mar lassan egy honapja vége,beprobálkoznak pasik,de nem érezném fair-nek belemenni egy kapcsolatba ilyen "állapotban"
2007. szept. 29. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne erre gyogyír eljuttatnám hozzád.de te is tudod,hogy ezen segíteni nem lehet.keruld az olyan helyeket ahol tudod,hogy osszefuthattok,ne keresd,ne irj neki.menj el bulizni sokszor,ismerkedj..annyiszor éreztem már azt amit te.soakt csalodtam én is.tudom,nagyon fáj,de hidd el ilyenkor csak az ido segít,az mindent megold.most azt gondolod,te már orokre csak ot fogod szeretni,de hidd el egy olyan pasi fog jonni az életedben aki megváltoztat mindent.csak nemszabad csukott szemmel járni,és persze gorcsosen keresni tilos!!!

kitartás!!!!

2007. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre tényleg korai még belemenni egy új kapcsolatba. Azon helyesen teszed, hogy nem is gondolkozol. Sajnos egy szakítást elfelejtésére nincsenek bevált szokások, tippek. És ez nem megy csak úgy, egy csettintésre.

Én saját tapasztalatból mondom, hogy SEMMI MÁS nem fog segíteni rajtad, csak az IDŐ.

Tudom, már nagyon elcsépelt közhely:de az idő mindent megold. Addig kín-szenvedés lesz... Nálam másfél évnek kellett eltelnie, mire éjszakánként nem sírtam utána, nem gondoltam rá...

Aztán egy új szerelem gyógyított meg. TELJESEN! :)

2007. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírom az én módszeremet: Nekem tökéletesen bevállt! Remélem másoknak is segítek vele! Találni kell új fajta elfoglaltság, ahol kicsit bizonyitani kell, legyen az uj munkahely, egy tanfolyam vagy ilyesmi, és arra törekedni hogy a lehető legjobb formádat hozzad! Semmi esetre nem szabad új kapcsiba belerohanni, míg nem tisztáztad magadban a dolgokat, és le nem zártad végleg. Probáld meg élvezni az egyedüli életet. eleinte fura, hiányzik a másik, DE én is naon birtam haza mentem melo után nem csináltam semmit, nem kellett aggodnom, idegeskednem, számonkérni. bla bla bla. Kb. ennyi
2007. okt. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a lehető legjobb ilyenkor, hogy legyen melletted olyan barát/barátnő, akiben megbízol, akinek elmondhatod a benned kavargó érzéseket. Nekem a beszeélgetések sokat segítettek. Az már pozitívum, hogy tudsz erről beszélni. A másik próbálj ki olyan dolgokat, amikre nem volt időd. Mindig találj valami elfoglaltságod és a legfontosabb legyen egy nnapirended és emellett 1-2 napra meghatározott feladataid. Csinálj olyan dolgokat pl. aerobic, kirándulás, vacsi a haverokkal, ami kikapcsol és boldoggá tesz! Hagyd, hogy történjenek a dolgok körülötted és járj nyitott szemmel!

Minden jót!

2007. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy téged hagytak el és még mindig azt hiszed, hogy visszajön.Azért fáj, mert te még szereted. törődj bele, de csak az idő segíthet. Ne sajnáld annyra magad foglalkozz a napi dolgaiddal.
2007. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idovel!!!!


Nekem 1 ev fizikai fajdalom utan sikerult.

2008. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!