Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a múlton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a múlton?

Figyelt kérdés
Szeretnék már tovább lépni de egyszerűen nem megy szeretnék boldog lenni de valahogy mindig vissza esek ebbe az állapotba...életemben 2 lány-ba voltam szerelmes abból egyikkel az lett a baj hogy elköltöztek és mondta hogy ez így nem tudna működni (túl messze voltak) a másikkal pedig valahogy nem jött össze pedig jól elvoltunk de most nem részletezem mi történt a lényeg hogy nem jött össze.....és ha új lánnyal kezdenék eszembe jut az akivel nem jött össze és nem enged mintha visszafogna..... az a baj hogy nap mint nap látom és talán ez csak erősíti és borzasztó az életem ez a két lány óta olyan hogy nagyon változik a kedvem van amikor 1-2 hónapig teljesen jó minden boldog vagyok nevetek aztán megint egy jó időre mindent üresnek érzek és magányosnak és egyedül érzem magam és olyan jó lenne ha csak valaki pusztán megölelne tudom nyálas de én ilyen vagyok.. valaki tudna segíteni hogyan lépjek túl rajtuk ?? (nem olyan frissek már ezek a dolgok a legutóbbi az fél éves a másik lány pedig már vagy 1 éve történt)
2013. szept. 11. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

pia, drogok, edzés, kemény sport.

kösd el minden idődet, hogy ne tudj agyalni.

ennyi a recept.

2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!