Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülnek értem a férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülnek értem a férfiak. Ezért nem kellek nekik?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.Van önkritikám, de tény hogy saját magmnak is tetszik amit a tükörben látok.

Nem ilyennek születtem, nem foghatom a génekre hanem egyszerűen adok a megjelenésemre,egészségesen élek (nem mindig volt ez igy...), szoli, fodraszat, szexi cuccok.

2 komoly kapcsolatom volt. Az utolso 2 evig tartott. Azota pedig a férfiak nem akarnak velem összejönni egy éjszakánál többre...persze annyira meg én nem szeretnék.

Kedves, humoros lánynak tartanak, nem a pénzre hajtok, van saját egzisztenciám, kocsim, lakásom. De egyszerűen nem megy...Már egy éve egyedül fekszem le.Mondjuk tanulok, dolgozok is meg saját magamra is sok időt szánok de szerintem ettől még lenne időm egy férfira.

Nem vagyok válogatós, a belső értékekre helyezem a hangsulyt.Hol ismerkedjek???A társkereső nem az én világom, de diszkóban meg sajnos én már nem érzem jol magam...talaán kinőttem belőle..Sok férfi megfordul utánam, flörtölnek de ennyi.

Segitsetek...mit csinálok rosszul?Félnek tőlem?Vagy ne keressek senkit majd jön magától?Rossz egyedül nagyon!


2009. nov. 3. 19:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
szerintem semmit nem csinálsz rosszul, én is voltam ilyesmi gáréval, mint te. a pasikban van a hiba, csak puhapötsökkel találkozol. :)
2009. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félnek tőled a pasik, mert túl jónak tartnanának magukhoz és ezért nem mernek közeledni. Kudarckerülők: kinek hiányzik az, h lepattintsa egy jó csaj? Én a helyedben minél több időt töltenék a barátaimmal, hátha bemutatnak egy helyes fiúnak, aki látja, h kedves, normális csajszi vagy. És ne sértődj meg, de lehet negatív jelzéseket küldesz a férfiak felé. Legyél mosolygós, segítőkész másokkal és barátkozz! Ha látják, hogy nem jégcsapkisasszonnyal van dolguk, előbb meg mernek szólítani. A diszkóban pedig tényleg nem fogod megtalálni az igazit. SOk sikert!!
2009. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
hívj fel. :D
2009. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók találgatnak, tippelnek, vagy épp ráhibáznak vagy nem, de nem tudják a valódi okot, ami minden bizonnyal összetett, nem egy mondatban ismertethető (mint ahogy minden ember és egyéniség is komplex).


Privátban szívesen megosztanám veled kedves kérdező, de nem adtál meg mailcímet. Publikusan csak azért nem mert ilyenekből származnak a lepontozásaim, nem hajtok ezekre. Mint ahogy a nyilvános elismerésre se, csak örülök ha segíteni tudok.


Ha érdekel, úgyis rám írsz egy privátot. További szép napot mindenkinek!


22/F

2009. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

lehet küldessz feléjük olyan jelket, amiről te magad nem látod be h nem kéne.

egy pl rá(nem azért írom merzt sztem ilyen vagy,honnan tudnám hisz nem ismersz, de volt 1 bnőm aki folyton ezt csinálta és nem vette magát észre, h ezért nincse senkije pedig szép volt) amikor én is bemutattam a barátaimnak, mindig arról beszélt h a pasik hülyék és a töke kivan, kéne 1 normális(vis kétséégbeesett üzeneteket küldött)ezzel persze elriasztott mindenkit, de ő maga nem értette h miért, nem vette észre magát..)lehet te is tezsel olyat, amit nem vezsel észre h nem kéne..gondolkozz rajta kicsit hátha...

de aztán meg ki tudja...

2009. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 kolosszus22 ***** válasza:

Nem is tudom, talán kicsit tartanak tőled, mert nem ismernek. Egy szép és jól szituált magabiztos nő talán elsőre ijesztő lehet és megeshet, hogy egy öntelt csajszi benyomását kelted, holott a személyiséged teljesen más! Velem kb. ugyanez a helyzet csak én férfi vagyok, magas és jóképű fickó vagyok és általában bármennyire is nem veszem észre tartózkodónak mutatom magam, sokan akik nem ismernek azt gondolják rólam, hogy nagyképű és rideg vagyok, pedig valójában kedves és sokszor érzékeny is tudok lenni, de ezt az oldalamat kevesen ismerik.

22/F

2009. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
mi mindent teszel meg azért, hogy legyen barátod?
2009. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
sunáznám
2009. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

egyszerűen adok a megjelenésemre,egészségesen élek (nem mindig volt ez igy...), szoli, fodraszat, szexi cuccok.


Nem értettem...a szoli egézséges, vagy ezeket hoztad fel példának a nem egézséges életedről? :) szerintem túlsokat foglalkozol ahhoz magaddal, hogy olyan fiúkat érdekeljed akik nemcsak 1 éjszakásra mennek.Ha úgy is öltözködsz akitkönnyen meglehet kapni arra az olyan fiúk nemfognak hajtani akik esetleg komolyabb kapcsolatot keresik.Nem szeretik ugyanis a "mű" lányokat.És igen elöttem válaszolónak igaza van: mit teszel azért, hogy barátod legyen? lehet, hogy a külsőddel mégha minden rendben van is szerintem a jellemen is csiszolni kéne nem? :) (már látom magam elött a választ: nagyon kedves vagyok, nemvagyok beképzelt, jól tudok beszélgetni bárkivel blablabla...igen akkor felteszem előre is válaszolva a válaszodra, akkor nem lenne ilyen problémád) pont. :)

2009. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a rosszindulatú válaszokkal. A lényeg az, hogy te tessél magadnak, akkor fognak a pasik is szépnek tartani. Ezen nem változtat a szoli, meg a ruha sem, hidd el. Mondjuk azért a szolival tényleg vigyázz, semmit sem kell túlzásba vinni.


Lehet, hogy valóban elriasztasz bizonyos pasikat, de erről nem tehetsz. Sok férfit például zavar, hogy neked van autód, lakásod, mert mondjuk nekik nincs, és ezért úgymond anyagilag nincs rájuk szükséged. Én is voltam ilyen helyzetben, hiába volt jó minden téren a pasival, el kellett hogy hagyjam emiatt, mert ezt ő nem bírta feldolgozni, hogy nem keres úgy hogy ő legyen nálam jobb anyagi helyzetben. De ezen nem lehet segíteni, úgyhogy velük nem is kell foglalkoznod.

Van olyan is, aki biztosan úgy gondolja, hogy ilyen jó nőnél nincs esélye. ha viszont munka vagy egyéb helyen találkoztok, akkor ha kedves vagy vele, előbb utóbb rájön, hogy csak lépnie kell, és az övé vagy. Hidd el, az a pasi, akinek tényleg kellesz, nem futamodik meg, és addig alakítja a dolgokat, amíg randira nem tud hívni téged. Ő az eltántoríthatalan férfi, akivel tényleg érdemes foglalkozni.


Az hogy flörtölgetnek veled, de nincs folytatás, azt jelenti, hogy vonzó vagy. De ennél többet nem jelent. Aki ilyen helyzetben nem lép tovább, annak vagy van valakije, vagy magával van problémája, szóval mindenképpen úgyis felesleges lenne kapcsolatba kerülni vele.


Szóval hidd el, nem feltétlenül benned van a hiba, te csak legyél nyitott és kedves, aztán aki tényleg akar valamit, az megtalál :)


30/N

2009. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!