Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülnek értem a férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülnek értem a férfiak. Ezért nem kellek nekik?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.Van önkritikám, de tény hogy saját magmnak is tetszik amit a tükörben látok.

Nem ilyennek születtem, nem foghatom a génekre hanem egyszerűen adok a megjelenésemre,egészségesen élek (nem mindig volt ez igy...), szoli, fodraszat, szexi cuccok.

2 komoly kapcsolatom volt. Az utolso 2 evig tartott. Azota pedig a férfiak nem akarnak velem összejönni egy éjszakánál többre...persze annyira meg én nem szeretnék.

Kedves, humoros lánynak tartanak, nem a pénzre hajtok, van saját egzisztenciám, kocsim, lakásom. De egyszerűen nem megy...Már egy éve egyedül fekszem le.Mondjuk tanulok, dolgozok is meg saját magamra is sok időt szánok de szerintem ettől még lenne időm egy férfira.

Nem vagyok válogatós, a belső értékekre helyezem a hangsulyt.Hol ismerkedjek???A társkereső nem az én világom, de diszkóban meg sajnos én már nem érzem jol magam...talaán kinőttem belőle..Sok férfi megfordul utánam, flörtölnek de ennyi.

Segitsetek...mit csinálok rosszul?Félnek tőlem?Vagy ne keressek senkit majd jön magától?Rossz egyedül nagyon!


2009. nov. 3. 19:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért irtam ki még1x mert tényleg nem tudom mit csinálok rosszul.

Igen, azt már tapasztaltam hogy nem birták elviselni a kissé mozgalmas életemet, meg hogy esetleg kicsit szerencsés vagyok.

Szoli- hát hetente 1x max 2x jarok el.

Reggel 5:30 kor kelek es megyek az edzőterembe, ami a munkahelyem alatt van kialakitva...aztán rohanok munkába.2x egy héten teniszezni is járok.Egészségesen táplálkozok-ezt értem egészséges életmód alatt...

Nem egy szőke plázacicáról van szó.

Az hogy szeretek kihivóan öltözködni, az igaz. De büszke vagyok arra hogy nap mint nap teszek az alakomért,és jól esik ha megdicsérnek vagy ha utánam fütyülnek az emberek.

Nem egy kopasz kigyurt pasira vágyom bmw-vel...én csak ezt magyarázom.

Bárhová megyek, partikra vagy csak simán régi ismerősökkel találkozom az az első kérdés hogy hol van a pasim???Már unom, boldog akarok lenni, arra felébredni az éjszaka közepén hogy valaki mellettem horkol:)

És nem nyafogás képpen irtam ide, meg nem is azért hogy dicsekedjek-mert távol áll tőlem.

2009. nov. 6. 19:00
 22/25 kolosszus22 ***** válasza:
16:07 vagyok! Felkeltetted az érdeklődésem. Hová valósi vagy?
2009. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy...ha irsz egy emailt én szivesen válaszolok, de valamiért nem szeretek neten ismerkedni.
2009. nov. 6. 19:13
 24/25 anonim ***** válasza:

na, akkor talán itt van az első hiba... nem szeretsz neten ismerkedni. DE hiányzik egy pasi aki szeret...

ezek szerint nem feltétlen másokban van a hiba, hanem esetleg te nem teszel meg mindent azért hogy egymásra találhassatok. szerintem nem ezt kellett volna írni hogy nem szeretek neten ismerkedni de ha akarsz írj..bla bla tipikus nem szeretném de ha muszáj akkor mindegy duma.

ha valóban ismerkedni akarsz akkor itt is meg kell adni az esélyt, én nem egyből arra törekedni hogy jaj én csak a megfelelő pasit keresem aki helyes aranyos sportos vicces tekintélyt parancsoló férfias gondoskodó hűséges..stb -nem tudom mik az elvárásaid-ez így nem jó hozzáállás... legyél közvetlen és beszélgess, ismerkedj... lehet nem egy adonisz megy oda elsőre hozzád, de ha érdekes a jelleme, vagy nagyon meg tud nevettetni, bármi, akkor beszélgess vele, alakíts ki vele egy kapcsolatot, ami nem feltétlen mélyül el, de egy lehetőség a másik megismerésére.

minél görcsösebben koncentrálsz arra hogy egy szuper pasit találj magadnak párnak annál jobban fogod taszítani őket. sose akkor fog jönni, amikor azt hiszed, vagy arra készülsz.

2009. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

hát jó látni, hogy egy lány ilyen "látványosan" keres valakit :) akkor képzeljünk el egy tényleg bomba nőt, aki tehát nem "pláza", a rendes pasikat keresi. Ez jó.


Sajnos én, mint "rendes" pasi, ha látok egy feltünően jól kiöltözött, tökéletes lányt, és mégha látszik is rajta, hogy rendes, rögtön ilyenekre gondolok:


- áh, az ilyeneknek mindig van párjuk

- ugyanmár, velem ilyen szóba se állna (nem beképzeltség miatt, csak ugye biztos hogy nálam jobb, "macsókhoz" képest)

- max 1 hétig járna velem, mindig vigyáznom kellene rá, rengeteg lenne a konkurencia, valaki úgyis elvenné.


Nem önbizalom hiány, de tény, hogy sok normális pasi az ilyen hölgyeket elérhetetlennek képzeli, akit persze megnézünk meg minden, nekünk is jólenne ilyen, de tudjuk legbelül, hogy úgysem kapjuk meg.


Nem azt akarom mondani, hogy vegyél vissza, de... talán a szolival hagyjál fől, és kezdj el "több" ruhát viselni (talán ez most a 30 fokban nem fog sikerülni)

2010. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!