Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi manapság ez az új divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi manapság ez az új divat, hogy 20 év körüli fiatal nők 30 évvel idősebb férfivel vannak együtt?

Figyelt kérdés

A kérdést azért írtam ki, mert össze akartam jönni nemrég egy 2 éves bigével és 2 hónapig fűztem őt, a barátnője meg most mondja nekem, hogy te nem tudtad? Kérdezem tőle, hogy mit nem tudtam? Erre ilyet mond, hogy Adri egy 53 éves férfivel van együtt...

Erre úgy ledöbbentem, hogy rendesen leesett a vérnyomásom. Láttam már ilyet előtte is, csak ez eléggé megdobott, mert olyan lányról szól, aki nekem tetszik és csini, okos, kedves meg minden. Körülbelül még 5-6 ilyet ismerek, de eddig nem volt ez, csak az utóbbi 2-3 évben.

Még annyit se lehet mondani, hogy a faszi gazdag, mert gyárba jár dolgozni és 90-et keres havonta...

Mi a franc van itt?



2013. szept. 12. 14:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az sem igaz, hogy a mai húsz éves lányok haj de nagyon érettek lennének, szerintem ugyanúgy van az ennyi idős fiúk között is érett gondolkodású. Teljesen megértelek kérdező, hogy ki vagy akadva. Gáz a szitu szerintem is. :-)
2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

És mit jelent az, hogy gyerekes? Nem lehet vele leülni és értelmesen beszélgetni, tervezgetni a jövőt vagy mi?

Mert nekem az eddigi barátnőim is leginkább ilyenek voltak. Elvárták tőlem, hogy kitaláljam a gondolataikat, mert az olyan romantikus, ha tudom, hogy mit akartak, de megbeszélni nem lehetett semmit, mert az elrontotta a romantikát. Pedig én szerettem volna beszélgetni és elmondani, hogy mi bánt és meghallgatni, hogy őket mi bántja.


És akkor most sírhatnék, hogy jajj, de gyerekesek a korombeli nők, megyek is és összeszedek egy mamát...

2013. szept. 12. 14:34
 13/23 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van ilyen és olyan is. Én pl. tudom, hogy tetszem egy 30 éves férfinak, de sehogy sem tudom őt elképzelni magam mellett. Túl idős hozzám és nem érzem azt, hogy emiatt egymáshoz illenénk. Pedig mint ember, nagyon is szeretem, és mint társ is el tudnám képzelni magam mellett, de a korkülönbség nagyon zavar, úgyhogy valószínűleg nem lesz belőle semmi. Kifejezettem a korombeliek a zsánereim: +/- 1-2 év (igen, fiatalabb srác is tetszett már, nem is egyszer...). De tény, hogy sok nő nála valamennyivel idősebb partnerre vágyik. 22l
2013. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát tudod Andi, eléggé el tudja kenni az ember kedvét. Olyan érzésem van, hogy nem vagyok eléggé férfi vagy nem is tudom...

21 éves létemre lenyom egy 53 éves egy 22 éves lány szemében. Röhej. Ráadásul 18 éves kora óta együtt vannak és akkor el is vette a szüzességét. Hihetetlen...

2013. szept. 12. 14:36
 15/23 anonim ***** válasza:
Így van, ugyanúgy felsorakoznak a csajok oldalára is a negatív dolgok, mint a fiúk mellé. Persze, gáz ez a sok feminin pali, de hát azér a mai 20 éves csajokat is meg lehet nézni, éppolyan elferdült értékrenddel rendelkezhetnek, mint a a fiúk. Szerintem ezen lehetne végtelenségig vitázni.
2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Aha, vágom, de nem a te részedről van a probléma. Én biztos vagyok benne, hogy találsz magadhoz való csajt, akinek normális gondolkodása van, mert látod, ezeknek nincs. Ne arra gondolj, hogy te nem vagy férfi, hanem hogy ezek a nők nem is lennének jók hozzád. Azért csak akad még olyan, akinek egy fiatal pasi kell, és kellőképpen intelligens is hozzád. :-)
2013. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez nem új dolog. Eddig is létezett, csak mivel te épp 17-18 éves voltál, nem vetted észre.


Most meg mivel van okod féltékenykedni, még fel is nagyul a szemedben.


Mindeig voltak ilyenek, akik apjuk korú férfiakkal jártak. Vagy szakítanak, vagy a férfi kihal mellőlük 20 év múlva.

2013. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A szerelem kortalan...Szerintem tudnék mutatni olyan 40-50 év közötti nőt akire te is rágerjednél...
2013. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát így egy óra után leesett hogy félre értelmeztem a kérdést xD Úgy olvastam hirtelen, hogy miért divat, hogy a 20 év körüli lányok 30-asokkal vannak együtt...nem pedig 30-cal idősebbel :D Sorry :D Na ez viszont tényleg gáz...
2013. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Legyen türelmed, keresgélj tovább! :)


22 éves nő vagyok, a barátom pedig 19 éves.

2013. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!