Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi manapság ez az új divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi manapság ez az új divat, hogy 20 év körüli fiatal nők 30 évvel idősebb férfivel vannak együtt?

Figyelt kérdés

A kérdést azért írtam ki, mert össze akartam jönni nemrég egy 2 éves bigével és 2 hónapig fűztem őt, a barátnője meg most mondja nekem, hogy te nem tudtad? Kérdezem tőle, hogy mit nem tudtam? Erre ilyet mond, hogy Adri egy 53 éves férfivel van együtt...

Erre úgy ledöbbentem, hogy rendesen leesett a vérnyomásom. Láttam már ilyet előtte is, csak ez eléggé megdobott, mert olyan lányról szól, aki nekem tetszik és csini, okos, kedves meg minden. Körülbelül még 5-6 ilyet ismerek, de eddig nem volt ez, csak az utóbbi 2-3 évben.

Még annyit se lehet mondani, hogy a faszi gazdag, mert gyárba jár dolgozni és 90-et keres havonta...

Mi a franc van itt?



2013. szept. 12. 14:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A te szempontodból nem tökmindegy, hogy 53 éves a pasija vagy 25? Foglalt, buktad, ennyi.
2013. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy 53 éves vén rókának vannak tapasztalatai, hogyan "varázsoljon" el egy nőt, vagy inkább úgy fogalmaznék egy tapasztalatlan, jóhiszemű csitrit. Őszintén szólva, nincs nehéz dolga. Ezért nem tud versenyezni vele egy húszon éves férfi sem. Nem gondolnám, hogy ennyire rossz lenne a felhozatal, csak a nők is sokszor rossz felé nézelődnek és nem az kelti fel az érdeklődésüket, aki velük egykorú és nem éretlen. Bár ebben az esetben szerintem az öreg hamar elkapta a frakkját, nem hiszem, hogy a lány nagyon keresgélt volna :D...
2013. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 30 év korkülönbség van 11 éve vagyunk együtt az idősebb férfi más nem is kellene fiatalabb férfi.
2013. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!