Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes volt egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt egy lányba, de sose kapta meg. Kéne aggodnom? Fiuk/lányok

Figyelt kérdés
Barátom 3 éve szerelmes volt egy lányba. minden nap találkoznak mert egyetemre járnak.. és rola mindig ilyen kedvesen beszél meg a tabloképe is kint van neki a szobájában. aztmondta, hogy barátok, meg már nem tud rá ugy tekinteni. de van egy ilyen elv fiuknál, hogy akit nem kapot meg sose azután sovárogni fog mindig..és félek ha az a csaj meggondolja magát..akkor én felejtős leszek :-S
2009. nov. 3. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
ja ráadásul a csajt idegesiti ha rolam beszél neki a barátom...mit gondoltok?
2009. nov. 3. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Ha a másik csaj gondol egyet a barátod szépen lelép majd.
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kéne.. nekem volt egy osztálytársam, és reménytelenül szerelmes voltam belé, és 5 évig nem is találkoztunk, és mégis, most amikor ujra láttam, azért egy kicsit megdobbant a szívem, annak ellenére, hogy van barátnőm fél éve és szeretem. szal kint van a képe, és minden nap taliznak... hát izéke.. szal érted.. beszéljétek meg, mert ez így elég bizonytalannak tűnik..
2009. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ennyire egyszerű lenne...:S a barátom nagyon komoly fiu..tetszik neki az biztos..de szeret engem otthagyna miatta..?:S
2009. nov. 3. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos nehéz igazából megmondani. De ha a barátodnak érett a gondolkodása és tényleg szeret téged akkor nem tenné meg ezt veled.
2009. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
monjduk nem csak az övé van kint. hanem egy másik lánybarátjárol is kitett egyet. meg rolunk is a nkint képe..
2009. nov. 3. 20:17
 7/8 anonim válasza:

én pasimnál is kint volt a volt osztálytársnője,akiröl sose hallottam 1 szot sem(2éve járunk)és amint megláttam mondtam ki ez mit keres itt mondom dobd ki..erre ö összetépte és kidobta:D

és azt mondta azért tette mindezt h lássam h tényleg szeret..de akkoris minek rakta ki..

2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jo de ők 3 éve barátok azzal a két lánnyal. nagyon szertik egymást. meg nekem mesélt is roluk.
2009. nov. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!