Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lennél a volt barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lennél a volt barátom, aki most elhagyott engem más valaki miatt, akkor ez téged meghatna, vagy mit éreznél ha elolvasnád?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 20:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
másold be ide így nem tudom elolvasni azt írja engedély kell hozzá mert személyes
2009. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem engedi masold be...
2009. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
huha hosszu lesz de bemásolom akkor!
2009. nov. 3. 20:17
 4/39 A kérdező kommentje:

....Sziasztok..nem tudom kik vagytok,nem tudom minek jöttetek ide elolvasni ezt,én sem tudom ki vagyok,meg merre tartok,csak azt hogy ide jöttem,mert azt hittem itt talán majd meghallgat valaki....


..Vasárnap volt a születésnapom.16éves lettem,nem mintha akkora nagy szó lenne,csak kicsit furcsa.Délelőtt elmentem a keresztanyámékhoz,csak az Imi meg a Szandra voltak otthon,meg később jöttek a többiek is,aztán kitárgyalták a fényképeket..Rólam is volt,nem is egy :-) Igy visszagondolva tiszta aranyos voltam..Az összes képen amit csináltak rólam mindegyiken vigyorogtam,meg nevettem,ha nem egyedül akkor mással.Most meg ha képet csinálok magamról akkor művigyorral megy csak..Esetleg..Vagy azzal sem..


..Vasárnap volt a születésnapom.16éves lettem,nem mintha akkora nagy szó lenne,csak kicsit furcsa.Délelőtt elmentem a keresztanyámékhoz,csak az Imi meg a Szandra voltak otthon,meg később jöttek a többiek is,aztán kitárgyalták a fényképeket..Rólam is volt,nem is egy :-) Igy visszagondolva tiszta aranyos voltam..Az összes képen amit csináltak rólam mindegyiken vigyorogtam,meg nevettem,ha nem egyedül akkor mással.Most meg ha képet csinálok magamról akkor művigyorral megy csak..Esetleg..Vagy azzal sem..

Az a baj hogy nem nagyon találom a helyem..Mindenkivel próbáltam barátkozni,és a végén alig maradt valaki,arra döbbentem rá hogy egyedül vagyok.Mindig magamba szállok,hogy miért,de sajnos nem sikerül megfejteni.Talán az a baj,hogy leragadtam valaminél.Nem tudom hogy minél.Általános iskolában sem nagyon voltak barátaim.Inkább a fiúkkal voltam,mert ők legalább mindig mondtak valami vicceset,és akkor sikerült elröhögni magam.Azért hiányoznak!!Meg persze voltak lányok is..De elég sokszor kiközösítettek..Ez sem volt a legjobb.Vagy talán elégedetlen voltam?Azt szerettem volna,hogy nekemis legyen egy olyan barátnőm,aki éjjel nappal velem van,meg átjön,meg elvagyunk,és ha összeveszünk akkor kibékülünk.Volt is.Alsóban a Kitti.Vele még leveleztünk is,mikor szünet volt,vagy nem tudtunk találkozni.De aztán vége lett a nagy barátságnak..Felsőben a Virág volt.Emlékszem hogy az egyik osztálytársam apukája meghalt,és mikor visszajött pont dolgozatot írtunk,és nem tudta hová kel ülnie,és mivel engem meg miatta nem tudtak elültetni,ezért mindenki engem hibáztatott mikor egyest kapott,vagy kettest..Ki is mentem a lánywcbe sírni,megminden,aztán a Virág jött velem haza.Egész uton sírtam,és csak mondtam a magamét,meg azt ami bánt.Hát másnap nem kellett iskolába mennem!!Valamiért lebetegedtem.Két hétig nem mentem suliba,és a Virág átjött minden na hozzám.És mondta hogy beszélt a többiekkel,meg mire visszamentem mindenki mellettem állt,és nem az mellett aki kiközösített.De persze ez olyan kettőnk dolga maradt.Csak azért,mert az a lány népszerű volt,velem a "szürke kisegérrel"ellentétben..Ez mindig igy ment,aztán elkezdtem verseket írni,csak úgy,naplót is sokáig írtam,nem is egyet,aztán lett egy végleges naplóm,amibe csak akkor írok ha valami nagyon jó vagy nagyon rossz dolog történik.Hiszen minden egyes napra nem elmékezhetek énsem..

Ez az egyik baj volt,hogy nehezen bízok meg emberekben,és ez miatt nehéz barátokat találni,mert kivel ne beszélgetnék,mint magammal?! =D Én legalább értelmes vagyok,legalábbis amikor magammal beszélgetek,akkor nem fordítok hátat magamnak,de néha az igazat is belátom,mert muszály.Chiccolina is megmondta,hogy az álmodozás az élet megrontója..Hát az én életemet megrontotta,nem is kicsit..

Az első az az,amikor verseket írtam.Níolcadikba első lettem országoson,és az volt az utolsó versem.Nem is indultam el semmilyen formába semerre,mert elment a kedvem.Pedig lehet jó lett volna.

Aztán nyáron elkezdtem gitárra gyűjteni.Mikor megvettem,azt hittem hogy végre megtaláltam magamat.Aztán kiderült,hogy mégsem.Anyával felvettünk egy tanárt,de csak egyszer jött el,mert felkellett volna hívni,de anya azt mondta hogy ne hívjam..Akkor az is abbamaradt.

Majd szeptemberben új suli,új élet,Marcaliban.Azt hittem erre is hogy jó lesz.Az első két héten jó is volt.Aztán megtetszett valaki,akinek már volt barátnője,felvettem msne,de bunkózott velem ugyhogy mégcsak barátok se lettünk.De sikerült hamar elfelejteni,mert jött a NAGY Ő...............................A Márk..

..

....Úgy volt hogy majd megtanít gitározni,mert neki is van.Aztán nem lett belőle semmi,mert belémszeretett,aztán mégjobban zavarba jöttem mikor náluk voltam.Mondjuk azelőtt is furcsának találtam,mert olyan érdekesen közlekedik az utcán,meg nemtudom..Lehet ez volt az "előrejelzés"..Aztán jártunk.Nem sikerült beleszeretnem,ugyhogy szakítottam vele.Aztán még aznap elbőgtem magam,és rájöttem hogy hiányzik..meg hogy szeretem.És másnap reggel jó volt megölelni amikor jött.Még emlékszem is rá hogytiszta vízes volt a kabátja meg a haja,mert esett az eső,pedig már november volt.Aztán mentek tovább a dolgok..Mindig meg aakrt csókolni,de én nem ..nemis nem,most erre nincsen szó xD érd be ezzel akárki vagy!!!! =D Aztán mindig húztam az iőt,hogy majd hétfőn,majd ekkor...majd akkor...aztán szakított velem..Akkor már nagyon szerettem,és megpróbáltam rábeszélni hogy kjük újra.Akkor is rengeteget sírtam,pedig az én hibám volt..És igaza volt..Mert két hónap után már megkellett volna történnie legalább ennek,ha másnak nemis..Aztán megint jártunk,két hétig talán..És megint dobott..Akkor nemértettem hogy miért..Aztán kiderült hogy beleszeretett az egyik osztálytársamba,aki ráadásul az egyik legjobb barátnőm is..Biztos azt hitte hogy nem tud kiszeretni belőle,meg barátkozott vele,és valahogy kiderült a dolog,és nála meg nem volt esélye,úgyhogy megint én voltam a "barátnő"..De az már nem olyan volt..Rengetegszer veszekedtünk msnen,mert szerinte mindig kiakasztottam..Pedig csak azt szerettem volna ha velem van.De sosem ért rám..Aztán vége lett az évnek.eljött a nyár..Az is eltelt és mostmeg itt vagyok.....

Tegnap kicsit szomorúan mentem suliba,mert előtte nap sem hallgatott meg msnen..Mikor írtam hogy mi a bajom,akor csak leaházott,meg kérdőjeleket rakott..Délután hazaértem,beraktam a CD-ét amit az Adéltól kaptam szülinapomra.Aztán vártam egy kicsit,hátha ír a Márk,a vasárnapi dolog miatt.Írt is.Először normálisan beszélgettünk meg minden.Aztán egyre rosszabb lett..Elkezdte mondogatni hogy én jobbat érdemlek,meg blablabla..Akkor már gondoltam mi lesz.Pont az Adéllal beszéltem msnen,és megmondta hogy nemakarta hogy nekem rosszlegyen és nem mondta el ezért,de most elmondja,és elmondta.Van barátnője....

....Hát nem tudtam mit gondoljak.De aztán bevallotta a Márk is..Elkezdett nyalizni,meg hogy igy sajnálja ugy sajnálja..ne haragudjak,ő ezt nem igy akarta....Meg törpizett.....Én meg sírtam.Aztán elgondolkoztam azon,hogy múlt héten még én voltam a barátnője,és hogy msnen már akkor is mondogatta hogy VIKI VIKI VIKI..Más nem szólt semmiről csak a Vikiről..

De ezt nem gondoltam volna..Azt hittem hogyha lesz ideje akkor minden rendben lesz.Hogy majd együtt leszünk,és jó lesz úgy.Véggre azt hittem hogy találtam egy normális embert,aki szeret engem,és nem csak én őt.Meg megbíztam benne.Bármit megtettem volna bármiért..Még le is feküdtem volna vele,ha lett volna rám ideje..Vagy ha akarta volna hogy legyen..


Aztán kiléptem mindenből..És hírtelen úgy éreztem hogy összementem,és a ház amiben lakunk egy hatalmas üres űr.Lenn a padlón a szőnyegekkel,és a fal oldalain a szekrényekkel támaszkodva....Egyedül éreztem magam.A szívem az ugy vert mintha az ereimet elvágtam volna és tocsogna az egész..Aztán elpakoltam a szobámban,rendet raktam ahogy mindig is szoktam,ledobáltam magamról a törölközőimet és a tükörbe néztem.És egy nyomorultat láttam.Egy meztelen nyomorultat.Egy üres testet,amibe nincsen semmi....

..Aztán elkezdtem megszárítani a vizes hajamat.Pár percig csak néztem a semibe meg fogtam a hajszárítót,aztán elkezdtem újra és újra sírni..Fél óra múlva befejeztem a sírást,és elmentem aludni.


Úgy éreztem magam,mint akinek meghalt valamije,vagy én haltam meg,vagy mintha beakartam volna menni valahová,ahová mindenki bemehetett,de én kinntmaradtam,és ordibáltam,meg sírtam és ütöttem az ajtót,hogy én mért nem mehetek be..


Egész éjjel forgolódtam.Nm is aludtam talán semmit.Félóránként bámultam a telefonomon az órát,majdnem megfulladtam a saját takaróm alatt..Aztán reggel felkeltem.Kimentem a fürdőszobába és megmostam az arcom.Még ki is festettem magam hogy jobban nézzek ki.Aztán mentem a buszra,póbáltam a magambiztosságot sugározni magamból,ami sikerült is.De csak kivülről..Aztán a buszon mikor már majdnem Marcaliban voltunk,megint elsírtam magam.Végigfolyt az arcomon a fekete szemhéjjfesték..El is kentem.Úgy néztem ki mint egy bohóc.Aztán beértem a suliba,és lemostam a szemeimről,meg mindenhonnan..Aztán megint pirosodott a szemem,és megint sírtam.Egész nap nem ettem semmit.Egész nap piros volt a szemem.Minden órán takartam magam hogy ne látszódjon hogy folynak a könnyeim..


Aztán hazajöttem.És most itt vagyok..És megint gondolkozok.Hogy mit kéne tenni.Hiszen ezen mindenki átesik egyszer az életben.Mindenki ezt mondja..Hogy majd találok jobbat,meg még mennyiszer fogok csalódni az életben,meg az emberekben..De ez sajnos nem vígasztal,és bármennyire is tudják ők is,de akarják hogy azt higgyem hogy számíthatok rájuk..Ez kedves tőlük..


Istenem................


Bárcsak ennyi lenne az egész!De nem ennyi..Legalábbis nekem nem.Nekem rengetegett jelentett a Márk...Persze neki ez már mindegy mert ott az új barátnője..Akivel nincs egy hete hogy járnak,megalig ismerik egymást..Nem tudom..Az Adél azt mondta hogy azt mondta neki hogy az a lány milyen jó magas és hogy ő ennek mennyire örül..Meg mondta hogy milyen boldog most..A Zsófi is ugyan ezeket mondta.Meg hogy imádják egymást,oda vissza....


Most mi történt egy hét alatt?Most ez a lány mit tud amit én nem?Lefekszik vele vagy mást...?Én is megcsináltam volna de én ténylegazért mert szeretem,és nem azért mert nemtudom..Engem bezzeg nem bírt kivárni..Most jó lesz egy másik is..

Múlt héten meg küldjek képeket,meg mutogassam magam..És akkor a képeket se törölte ki gondolom..


Csak tényleg tudnám miért jó az a másik lány.Lehet hogy ő megteheti hogy jobban nézzen ki,meg több cucca legyen,hát mi nem vagyunk milliomosok.Nekem sosem voltak márkás cuccaim,és nem is hiányzott hogy legyen.És nem is érdekel különösebben hogy hogy néznek ki mások.Az érdekel hogy én jól érezzem magam abban amien vagyok,ha olcsó,és a kínaiból való akkor is.Ha csak kétezer ft volt akkor annyi.De ez a lány ránézésre más mint én..


Biztos többet beszél nálam..Meg most ő néz ki jobban..Jólvan..Legyen..


És az én űrömet ki fogja majd kitölteni,ha nekem ő kell?


Most mással boldog,meg más ölelgeti,meg azt csinál vele amit akar..Én is szeretném még azt amit neki is lehet

Az lenne a legjobb ha velem lenne most is,meg megölelne..stb..De már talán soha többet nem is lesz..


Az én nyomorúlt kis életemben igy ért véget az első nagy szerelem....Meg lehet hogy az utolsó is.Nagyon szarul érzem magam,és ma még láttam is őket hogy kiment elé a buszmegállóba meg kézenfogva jöttek..


Legszívesebben eltűnnék..Nemtudomhova..Arra a szigetre ahol nincsenek érzések..Igy legalább sohasem tudtam volna meg mi az hogy igazán szeretni valakit..

2009. nov. 3. 20:18
 5/39 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg felejtsd el. Keress mást. nem kell bemásolgatni semmit.

Amúgy csak kijelölés másolás ide a szövegrészbe meg beillesztés. Nem kell átírni a szöveget.

2009. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek nekem mert bármien naívnak tűnik,de nagyon szeretem még őt!!és nemakarom elvesziteni,mert nagyon nagyon szeretem,akármilyen is!!!!!!és tudom h találnék tőle jobbat,és a többi amit az idősebbek meg a tapasztaltabak mondanak,de én bármit megtennék érte hogy visszakapjak,mert igen annyira szeretem hogy még ezek után is képes lennék velemaradni!!!!!!!!!kérlek érezzetek velem eggyütt!!!!!!!!!!!!!:-( a bunkó megjegyzések hanyagoljanak..
2009. nov. 3. 20:20
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
végig se olvasnám, nem hogy meghatna.
2009. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne fuss egy fiú után sem, tudom, hogy ez marha nehéz, főleg ha ő az első nagy szerelem, de el kell hinned, hogy jön másik, próbáld meg elfogadni, hogy vége, és emlékezz a szép dolgokra. Ha meg tényleg egymásnak lettetek "teremtve", úgyis egymásra találtok később. Ja, és én sem olvatam el...
2009. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Hát ztem rövidítsd le, ha azt akarod, hogy el is olvassa.

Én sem olvastam végig, de kiszúrtam egy részt, amiben sajnáltatod magad. Ezzel lehet, hogy meghatod, meg miden, de biztos, hogy nem fog újra beléd szeretni.

Sztem túl kéne magad tenni rajta, mert ha már más lányt szeret, akkor max szánalomból lenne veled megint.

Hidd el vannak nála sokkal jobb pasik, akik téged fognak szeretni és vki mást hagynak majd el érted. Ez most nehéz időszak lesz, de ne akard meghatni. Tom, hgy most képtelen vagy elképzelni az életed nélküle, de fel a fejjel! Jövő ilyenkor már másért leszel ennyire (vagy jobban) oda.

2009. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 kolosszus22 ***** válasza:
82%
Huhh, bocs, de az első 5 mondat után elment a kedvem tőle, hogy végigolvassam.
2009. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!