Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lennél a volt barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lennél a volt barátom, aki most elhagyott engem más valaki miatt, akkor ez téged meghatna, vagy mit éreznél ha elolvasnád?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 20:11
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt az időt amit önsajnálattal töltesz el, arra forítanád, hogy jobb életed legyen, célokat tűznél ki magad elé, és azokat próbálnád teljesíteni, sokkal jobban éreznéd magad. Tapasztalatból mondom. Én is átestem hasonlón. Nem volt könnyű..de én bízom benned, hogy sikerülni fog. Csak ne add fel!
2009. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ja és nem pár hétig voltunk együtt,hanem most volt októberben egy éve ,és nemvagyok depressziós önsajnáltatós emó!!16éves vagyok és segítséget kértem az Isten szerelmére!!!!!A szüleimre nem számíthatok,de másra se úgy látszik..
2009. nov. 3. 22:13
 33/39 A kérdező kommentje:
Szval plusszba meg nagyon nagyon szerettem jóhogynem riban.cnak nézel már bocs,azért mert nagyon szeretek valakit és 16évesen megtettem volna vele mástis!
2009. nov. 3. 22:26
 34/39 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privit, de ne válaszolj rá, mert nem tudom a mailem jelszavát. :)
2009. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Az életemet ÉN alakítom. Elég szánalmas, ha másoktól várod a megváltást, miközben azért neked kellene tenned. Tudod osztani azokat, akik megmondják neked a frankót, de ha magadba kell nézned, nem látod meg a hibát. Akkor hát szenvedj, sok sikert hozzá.
2009. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
..Ez nem kiosztás..És igenis tudom hogy mik ahibáim,esetlegaz nem tudja aki megcsalt!De mindegy nem írok már ide semmit,mert felesleges volt ez az egész..Ne haragudjatok hogy az időtöket raboltam.......................
2009. nov. 4. 13:18
 37/39 anonim ***** válasza:
83%
Végig olvastam. Tudod mi a véleményem? Üres fecsegés az egész. Te egy olyan típusa csaj vagy aki, azt hiszi magáról, hogy művész lélek, közbe meg egy kalap szar. Az agyad térfogata csak fele akkora lenne, mint amennyit "rizsázol" már örülhetnél. Szerinted megfogja hatni, mikor boldog az új nőjével? Leszarja a fejed. Kicsit összekaphatnád magad.... Nem mondom, hogy egy csaj ne legyen érzelgős, de amit te csinálsz az már túlzás. A világon élő legromantikusabb srác is sírva futna el előled, az tuti....
2009. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Most ettől boldog vagy ?Akk jólvan..legalább neked sikerült!
2009. nov. 4. 22:08
 39/39 A kérdező kommentje:
..Most nemazért..Tudom hogy hosszú szöveget másoltam be,és már mondtam h bocsánat...Nemértem hogy miért olyan jó leooltani az embereket,én azt hittem hogy ez az oldal azért van hogy segítsünk egymáson ötletekkel!Nem hiszem el hogy ettől jobbanérzed magad?..Vagy akárki aki hozzád hasonló..
2009. nov. 4. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!