Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lennél a volt barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lennél a volt barátom, aki most elhagyott engem más valaki miatt, akkor ez téged meghatna, vagy mit éreznél ha elolvasnád?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 20:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%
Dettó. Fejtsd ki 5 mondatban.
2009. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Hos vagyok!Vegig olvastam!Semmit nem ersz el ezzel csak jobban megalazod magad:(
2009. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
53%

az előzőnek igaza van, de igazából attól függ, miért hagytalak ott. mert biztos jó okom volt rá, lehet hogy kibírhatatlan természeted van, nem vagy jó az ágyban, vagy folyton cseszegetsz, hogy ne igyak annyit.

és az nem változik.

2009. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod, hogy szánalomból menjen vissza hozzád?
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
53%

Elsosorban javasolom, hogy tanulj meg helyesen irni. Talan ez majd segit a kovetkezokben.

Amugy csak 16 eves vagy, meg elotted a jovo. Verd ki a fejedbol ot, valoszinu, hogy csak lefekudni akart veled. Velemenyem szerint nem kene a lefekvessel megmentsed a kapcsolatot. Azzal csak max meghosszabbittod par hettel, de tobbet nem ersz el. Vard ki az igazit, megeri. Ezen hamar tul leszel, probald elfoglalni magad valamivel, hogy ne folyton ra gondoloj, es meglatod menni fog.

2009. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
igazatok van,felesleges erőlködnöm,:'(:'(
2009. nov. 3. 20:43
 17/39 A kérdező kommentje:
Meddig fogom még ugyérezni magam mint egy verkődő hal?:'(:'(:'(:'(
2009. nov. 3. 20:44
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt, hogy "Ábrándozás az élet megrontója" Az Vörösmarty Mihály egyik versében van...Ha jól emlékszem...A merengőhöz című versében...

Legközelebb mi lesz...? kiszel tünde írja a Himnuszt?:D


Amúgy felejtsd el, keress mást!

2009. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem,azt énis tudom hogy nem a chicollina találta ki,csak az egyik könyvében bennvan ez a mondtat és én onnan ismerem ez persze nem azt jelenti hogy ő találta ki :)
2009. nov. 3. 20:53
 20/39 anonim ***** válasza:

Ez az az Adél, a Márk, stb. nagyon idegesítő, szemszúró... Csak simán Adél Márk, stb. nem kell elé a az.

Szerintem a csávó hülye, ne pazarold rá az idődet meg a méltóságodat.

2009. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!