Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul feltekeny vagyok! Mit tehetek mielott meg teljesen eluzom a parom mellolem?

Figyelt kérdés

2 eve egyutt vagyunk, en 25, o 32. Annyit kell tudni h ismertem joval mielott osszejottunk. S neki volt 2szer baratnoje, elottem, s mig mindketto volt mi szoktunk dumalgatni neten. Aztan neki azok a kapcsolatok nem mukodtek s egy ido utan osszejottunk. Regebb voltam nagyon feltekeny, mert attol feltem h most ha velem van, massal is azt fogja csinalni.

Hiszek benne es sokat kinlodtam, megbiztam benne,de vannak napok..mint pl most.

Hetveget a hegyekben toltottuk, szuper volt. Utolso nap kint reggeliztunk kicsit huvos volt, mondtam oltozzon fel.Megfazott. Masnap itthon ajanlottam h megyek hozza h meleg levest, teat fozzek. s h o nem akarja, h ne talalkozzunk mert elkapom stb. Mondtam oke, de estefele is ..olyan hidegen viselkedett. S valamit irt amit azt hittem nem nekem szanta h ugy rakerdeztem h kivel beszel? erre felhaborodott, lelepett s eltunt az estere.

Utana az esett rosszul h autoval 10 percel ha tovabb vezet, belephetett volna a munkahelyemre egy pusziert, de inkabb hazament.Pedig 2 napja nem lattam. S este megint eltunt.

Ma is irt valamit aminek semmi koze nem volt a beszelgetesunkhoz,(valamit irtam commentbe egy baratnomnek FB on s azt commentalta de messengeren) es en megint felreertettem. Megint raszoltam h ezt nem nekem kellett volna irni v mi az?(egy egyszeru kerdes volt) s aztan felhaborodott h neki elege van es h se latni nem kivan mar se hallani rolam.

Olyan titoktarto neha. Egyszeruen h tudom h regebb velem dumalt,bokolt, folyton azt hiszem h na ma kezd valakivel dumalni, v ma... v ha osszeveszunk valamin... Annyira rosszul esik mert nekem is szuksegem volt ra mikor akartam talalkozni, s mondtam tegnap neki s nem erdekli. s hibaztat h en akartam kint reggelizni(nemcsak en mert a masik ket baratunk is) es h miattam fazott meg s miattam ul az agyba. Egyszeruen rosszul esnek ezek a dolgok.

S nem vagyok feltekeny s bizok benne altalaban, de mikor jonnek ezek az eltunesek szornyen erzem magam.

S azt mondta h ezutan megtobbet s megjobban fog eltunni merth mindig felreertem v valamivel vadolom.

De honnan tudjam ha mindenki massal ugy csinalt regebb akkor most pont nem mas lanyok szorakoztatjak s azert ir nekem ritkan otthonrol?

Olyan gyerekessegek.. s nem is merek igy rakerdezni mert az lesz h feltekeny vagyok. De valahol en jogosnak erzem mert tudom h regebb azt csinalta s nem is egy baratnojevel.


2013. szept. 12. 20:26
 1/3 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem vagy féltékeny.vagy valamit eltitkol vagy csak egy másik lánnyal találkozott és így probál lerázni téged. de ez is rosszul hangzik mivel 2 éve vagytok egyutt és hát szerintem ha két ember egyutt van 2 éve akkor elég kozel kerul egymáshoz és ilyet nem tenne. szoval én úgy fogtam fel, hogy nem szeretett igazán és csak most jott rá. hogyha valamit megakarsz tudni akkor kérdezoskodjél azoktol akikkel a hegyekben voltatok, vagy ha van testvére akkor tole is

nem tudom, hogy segítettem-e mert idosebb vagy nálam és máshogy látod a dolgokat mint én :) és amúgy nagyon sajnálom azt ami tortént:(

a remény soha nem aluszik el!!! sok szerencsét kívánok, remélem minden jora fordul :)

2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem , sot tudom h nem volt kint senkivel. Ugy 95%ban biztos vagyok benne. De ez a mult miatt...nem hagy nyugodni.

S ha rakerdek, en vagyok a paranoias, idegbeteg.

Regebb rosszul voltam ha egy nore ranezett, pedig en is rendezem magam s szepnek tart nagyonis.

Tudom h csak bennem van ez a feltekenyseg, de rontok vele a kapcsolatunkon. Ha csendes lennek nem volna ilyen gond. De neha internetezek vele s nem nekem ir rosszul esik. s mar kezdenek a hulyesegek beutni a fejembe.

Szeret, tudom de egyre kevesbe a feltekenysegem miatt.

Sokan mondtak mar h fura srac meg ilyenek, de en megertem ot, s szeretem igy...csak utalom ha eltunoget. Sokszor csak ul otthon s szamitogepezik, de akkor is.

2013. szept. 12. 20:52
 3/3 anonim válasza:

akkor, szerintem gondolkozz el azon, hogy hogy fogsz viselkedni legkozelebb amikor meglátod egy lánnyal. tehát játszd el a fejedben az egész eseményt, eloszor úgy, hogy féltékeny vagy és erre a párod rosszul reagál, másodszor pedig úgy, hogy laza vagy, nem nagyon zavar, hogy beszélget egy lánnyal, mert az nem azt jelenti, hogy tetszik neki. és a párod észreveszi, hogy már nem zavar téged és lehet, hogy akkor már elkezd beszélni veled és majd elmondhatod neki,hogy nagyon sajnálod ami tortént és megprobálsz nem féltékeny lenni. (bár szerintem teljesen normális, ha egy picit zavar, hogy az életed szerelmével más lány is beszélget:) de nem kell túlzásba vinni)

és ha ezt már régebben eljátszotta pár barátnojével akkor lehet, hogy o csak egy jo kifogást talált arra, hogy ignoráljon - azt, hogy túlságosan féltékeny vagy

amúgy azt nem értem, hogy miért mondja azt, hogy féltékeny vagy mert csak rákérdezel a múltjára? akkor valoszínuleg csak kifogás

engem ez már tisztára osszezavart, nem tudom elképzelni, hogy érzed magadat most :( sajnálom

2013. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!