Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem a párom bátyjába! Mit tegyek? L/21

Figyelt kérdés

A párommal 15 éves korunk óta járunk. Egy igazi gimis szerelemnek indult, aztán szerencsére az egyetemi évek alatt is tudtuk tartani a kapcsolatot.


Nagyon szeretem őt, de egy ideje azt veszem észre, hogy furcsa érzés (nem hiszem, hogy fellángolás) fog el, ha a bátyjával vagyok. Azt is hiszem ő is így van ezzel, csak nem léphet(ünk)mivel az öccsével járok.


A szülei nagyon szeretnek, mindig azzal poénkodnak, hogy milyen jó feleség leszek, alig várják, hogy bekerüljek a családjukba.


Belegondolni sem merek, hogy mihez kezdenék a mostani párom nélkül, de így sem tudok mit kezdeni a helyzettel. Nem tudom mit tegyek!


Értelmes hozzá szólásokat várok, nem szeretném, hogy leszóljatok ez miatt. Nagyon össze vagyok zavarodva.


A párom egyébként egyidős velem, a bátyja pedig 24 éves.


2009. nov. 3. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát..nehéz helyzet.


Mindenesetre, ha a mostani párod nem szereted, akkor ne áltasd. Döntsd el mit akarsz. Fel tud még lángolni köztetek a szerelem? Ha erre a válaszod nem, akkor ne ragadj le mellette. 21 évesen még fiatal vagy ehhez.


Azt nem tudom össze tudnál -e jönni a bátyjával, én nem tudnék.

- Egyrészt mit érezne a volt párod? Milyen viszony lenne ezek után a testvérek között?

-Egyáltalán az egész család ezt hogy dolgozná fel? Hisz az egy dolog, hogy Rád mérgesek lennének ezek után a szülők szerintem, másrészt a saját fiúkra hogy gondolnának?

-Elorozta az Öccse barátnőjét?


Szerintem, ha kilépsz a párkapcsolatodból, ebből a családból is lépj ki. Ha lehetne is valami, valaha köztetek, háború kirobbantása nélkül, csak hosszú évek múlva.

2009. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez megfordul fejedben,akkor nem szereted igazán a párodat.Lehet,hogy a hosszú kapcsolat miatti megszokásból,lehet más okból is.Gondold végig,hogy mi vezethetett idáig.És minél kevesebbet találkozz a párod bátyjával,amíg nem tisztázod magadban a dolgokat.
2009. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok így néha a párom barátnőivel, de aztán belegondolok, hogy a párom az, aki mindig ott volt mellettem, ha szükségem volt rá. Elfogadta minden idióta rigolyámat, annak szeret aki vagyok, és már majdnem 8 éve. Egy idióta lennék, ha ezt eldobnám akárkiért is.
2009. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki a fejedből, különben nemcsak a barátoddal mentek szét, de testvérviszályt is szítasz. Legyen eszed, felejtsd el.
2009. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szted ugyanúgy szeretne a családja ha tönkre tennéd az egyik fiuk életét? Sztem mérlegeld a helyzetet, csak vesztesként jöhetsz ki a dologból ha a bátyját választod!

Ha a pároddal nem az igazi a viszony akkor lépj ki a kapcsolatból, de családon belül ne próbálkozz, csak baj lenne belőle.

2009. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok, hogy el akarom felejteni. Tényleg nagyon szeretem a barátomat! Azt tervezem, hogy meglepem egy utazással. Jó lenne pár napra valahova elmenni karácsony környékén.
2009. nov. 3. 21:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak annyira bonyolult, ahogy rám néz a bátyja, aztán Ő és teljesen összezavar. Már nem merek átmenni se hozzájuk:S
2009. nov. 3. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnám bő lére ereszteni a mondanivalómat: én is voltam hasonló szituációban (nem rokonnal, hanem egy családos emberrel), vissza lehet szorítani az érzelmeket. És kell is! Gondold el, hány ember élete menne tönkre, ha utat engednétek a vágyaitoknak! Egyébként szerintem ez tipikus fellángolás, nem több.

Ne cseszd el az életedet, ne engedj az ösztöneidnek. Tarts ki a párod mellett! Lesznek még ilyen fellángolások mindkettőtök életében, de ismétlem: el lehet fojtani!

2009. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy többéves kapcsolatot nem éri meg feláldozni egy hirtelen fellángoló szerelemért.
2009. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sors társ. Teljesen megértelek. Nem tudsz mit csinálni mint várni, vagy elmúlik vagy nem, ha nem jobb kilépni ebből a "szerelmi háromszögből" és majd egy új sráccal kezdeni, akár mennyire is fáj. Én is azt hittem fellángolás, de nem múlt el, majd tudtam szerelem, most külön vagyok mind a két sráctól, és nagyon fáj, minden nap úgy alszok el, hogy arra gondolok milyen lehet őt csókolni, hozzábújni stb. De tudom ez az élet úgy fog elmúlni, hogy ezt már soha nem tudom meg.

Sok sikert neked! Reméljük csak fellángolás, és rendbe jön a kapcsolatod pároddal.

2009. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!