Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne erre a problémára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne erre a problémára kompromisszumot találni? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy én gyűlölöm, ha valaki megígér valamit, aztán mintha meg sem ígérte volna, leszarja. Barátom pont ilyet, de ő ezt meg is mondta. Nem szeretném megváltoztatni és egy ilyen miatt elhagyni sem, hisz így szerettem belé. Csak valami kompromisszumot szeretnék találni erre az egészre. Ötletek?
2013. szept. 12. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg beléd szeret és irányíthatod!
2013. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kaliberű dolgokban nem tartja meg a szavát? Az azért fontos, hogy a komoly dolgokban lehessen adni a szavára.
2013. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te még szerencsés vagy.

Én ismerek olyat is, aki ha megígér valamit, akkor aktívan tesz is érte, hogy a dolgok másképp alakuljanak. Azért, mert ő gyűlöli a kényszert, és ha megígérte, az ugye egy kényszer neki.

2013. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most én ebben törődjek bele, hogy ilyen??
2013. szept. 12. 23:35
 5/7 viktor123456 ***** válasza:

#3: mert az, hogy megígértetsz vele calamit, az mi ha nem kényszer? :-)


Talán nem kellene ígéretet kipréselni a pasikból, akkor nem lenneeza sok csalódás. :-)


Írhatnátok pár példát az ígéretekből, hogy konkrét eset alapján vizsgálhatnánk az ügyet...

2013. szept. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én préseltem ki belőle. Nem tudod az előzményeket és nem tudod, hogy mit ígért meg. Kis hülye ígéreteken nem akadok ki. Ez az egy, ami állandóan visszajön és már nem tudok vele mit kezdeni.
2013. szept. 13. 07:46
 7/7 viktor123456 ***** válasza:
Konkrét eset?
2013. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!