Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nics senkid egy ideje és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetyaKmet kérdése:

Nics senkid egy ideje és az ismerősök mindig próbálnak valamivel 'nyugtatni'. "Nem aggódsz amiatt, hogy kifutsz az időből, és nem lesz majd gyereked? " "Hogy-hogy még mindig szingli vagy? "

Figyelt kérdés
A kérdés: Tudtok jó válasz ezekre? Csak hogy visszavegyen magából a 'jóindulatú' rokon?

2013. szept. 13. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy van nőd, de te vagy a szeretője és titkos a kapcsolatotok.


Nő vagyok, én azt szoktam mondani, hogy nekem nincs szükségem férfire, hogy valaki legyek. Bakker, négy nyelven beszélek, van egy doktori címem, jó munkám és elég szép sportteljesítményeim, írtam egy könyvet emellett legalább 5 féle más dolog érdekel hobbi szinten amikhez történetesen értek is, és komolyan csak arról tudtok beszélni, hogy nincs pasim? Miafff?

2013. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akinek nincs jobb dolga, szüljön, azt a kutya is tud. :)

Nekem van életem, azért nem erőltetem a "pár keresést". (pasi vagyok), és ha lesz társam, aki a szó szerint a TÁRSAM mindenben, akkor ha "kifutunk az időből", akkor örökbe fogadunk, és paff. :) Annyi rászorult gyermek van manapság, miféle egoista dolog ez, hogy "csak az enyém a jó, csak azt tudom majd szeretni"?

És a témát el is kanyarítottuk oda, hogy a "téma felhozója", egy egoista, unalmas, és rövidlátó ember. :D

2013. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak egy darabot? :)
2013. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
#1: a pasik nevében is köszönöm, hogy megkíméled magad tőlünk :D
2013. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Wow, valaki be van szarva az önálló nőktől. Szerintem neked az ilyesmitől nem kell tartanod :) Nekünk sem kell hülyegyerek.
2013. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, nincs senkim, de tudom milyen szar érzés vagy inkább idegesítő mikor ezt megkérdezik, egyszerüen térj ki a válasz elől, vagy ne foglalkozz a kérdéssel. Mond azt hogy majd lesz de nem sietsz. Egyébként van olyan ember aki szimplán nem is szeretne párkapcsolatot mert nem szereti a kötődést vagy ilyesmi. Néha én se vágyok senkire mert jó így minden ahogy van :)
2013. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
szerinted aki ide bírja hogy ő hány nyelven beszél meg könyvet írt meg olimpiát nyert, de férfire nincs szüksége az normális. sztem nem.
2013. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te szöveget értelmezni sem tudsz.

Azt írtam, hogy nem kell férfi ahhoz, hogy valaki legyek, hogy sikereket érjek el az életben, nem azt, hogy utálom a pasikat és nélkülük sokkal jobb minden nő élete. Szerintem szállj le a magas lóról, ahonnan nagy hangon pocskondiázod a sikeres nőket, csak mert a valóságban meg az égvilágon semmit nem tudsz nyújtani nekik a farkadon kívül és ez megijeszt, elbizonytalanít, illetve a nőgyülölet című fejezethez repít téged, mert nem tudsz túllépni azon a szarságon, amit úgy hívnak, sztereotípia.

2013. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Keresed az Igazit, mert nem akarsz úgy házasodni, mint a többség, akik elválnak ...
2013. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
na, kettőnk közül ki az idegbeteg te sikeres nő? :) pont attól vagy ilyen beképzelt, hogy nincs senkid, aki néha kicsit lerángatna a földre a nagy magadtól való elszállásban, mert hárítod a kapcsolatokat, úgy parázol és inkább a négy nyelvbe és hasonlókba menekülsz, aztán felnőtt korodra is annyi párkapcsolati tapasztalattal rendelkezel még mint egy 15 éves. az ilyen nők szoktak általában csont idiótákkal összejönni a végén.
2013. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!