Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak itthon, vagy egyáltalán a többieknek? Hogy oldjam meg a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám, és nem tudok kihez segítségért fordulni. Légyszíves segítsetek!

A baj a következő: A múlt héten összejöttem egy sráccal a sulimból, nevezzük Y-nak. Oké, ez eddig nem is baj. A barátnőmnek 3 hónapja van pasija, az ő pasiját meg nevezzük X-nek. X és Y jóban vannak egymással, tehát barátok.

Mind a 4en ugyanabba a suliba járunk.

Én és a barátnőm 16 évesek vagyunk, a 2 srác 19.

A minap megdumáltuk, hogy a 7végén csináljunk valami közös jókis programot 4esbe, menjünk el valahova stb. De akkor már éjjel is legyünk együtt, és X kitalálta, hogy aludjunk nála mind a 4en!

A baj ott kezdődik, hogy én nem tudom, hogy mit mondjak itthon, mert mondjuk mondhatnám azt, hogy a barátnőmnél alszom, így biztos elengednek! De X cigizik, és a szobája is cigiszagú, szóval feltünő lenne, ha bagószagúan mennék haza!!!:S

A másik meg félek, hogy Y esetleg visszaél a helyzettel és "rámmászik"... :S Még szűz vagyok.

Szóval van itt baj rendesen.

Persze nekik nyilván nem gond, mert Y 19évesen oda megy ahova akar, a barátnőm meg szokott a pasijánál aludni. Nagy gázban vagyok...

Nemtudom, hogy hogyan oldjam meg a dolgot, itthon mit monjdak hova megyek?? És ha cigiszagú leszek mit csináljak a ruhámmal...továbbá Y-hoz hogyan viszonyuljak, bízzak meg benne?

Mondjátok el, hogy ti mit tennétek a helyemben!!!!!!


2009. nov. 4. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem mondhatod meg, hogy X cigizik? Akkor nem lenne feltűnő a bagószag. VAGY szokj rá te is!

Y-al pedig együtt jártok, nem? Akkor miért félsz tőle? Biztos szeretne majd valamit, de nem úgy működnek a fiúk bakker hogy ránk jön a kanosság és megerőszakolunk mindenkit ha akarja ha nem. Ha olyat csinálna, amit nem akarsz, megmondod neki, hogy nem, kész. De valószínűleg nem fog olyat csinálni, mert a fiúk is tudják, hogy ez nem így működik, bármilyen hihetetlen!

16/F

2009. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy itthon megtudják, hogy X, vagyis a barátnőm pasija bagózik, hanem az, hogy akkor kiderül, hogy nemis a barátnőmnél aludtam, mert róla tudják, hogy ő nemis gyújt rá, tehát feltünne itthon, hogy cigiszagom van.

És anyámék nagyon de nagyon kiakadnának, ha megtudnák, hogy hazudtam nekik és nemis a barátnőmnél aludtam! Mert abba nem egyznének bele, hogy 1 hét után a pasimmal aludjak, szóval az igazat nem mondhatom el!!!!!

2009. nov. 4. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Öcsém mibajod van?

Elmész és lesz ami lesz. Mit agódsz a nagy semmin? Ilyen apáca akarsz lenni vagy mi?

2009. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja akkormeg a szüleid a hülyék.

Majdnem felnőtt embereket nem lehet már ovodásként kezelni és bezárni a szobába. Amúgymeg mondod hogy a barátnőd anyja cigizik.

2009. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Miért nem mondod az igazat?

2 Ha hazudsz, miért nem azt mondod, hogy X a barátnőjénél alszik, és akkor mondhatod, hogy ő bagózott barátnődnél, ahol ugye te is voltál?

2009. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg, hogy elmész a barátaidhoz, jobb mintha hazudnál nekik, mert ha aztán később kiderül, akkor sokáig nem fognak benned bízni, és legközelebb sehova nem engednek el. :/ Ha húzzák a szájukat, mondd, hogy nem lesz semmi, csak dvdztek, beszélgettek..:)
2009. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

15:08 vok

Nem érted :) Azt mondod, hogy a barátnődnél aludtál, de ott volt X is, mielőtt eljöttél. És mivel X cigizik, ezzel meg is van magyarázva a cigiszag.

2009. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mond azt hogy mielőtt odamentél elmenetetek pizzázni ahol dohányoztak a szomszéd asztalnál. ennyi
2009. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy a barátnőddel kipróbáltátok és annyira megtetszett a dolog, hogy láncdohányos lettél.
2009. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 capslock ***** válasza:
Nem tudom hogy a szüleid elengednek-e már bulizni,vagy erre-arra. Mond majd nekik,hogy elmentetek valami szórakozóhelyre és ott lett bagószagú a ruhád. Különben én is cigizek és hidd el,hogy nem fog érződni a ruhádon annyira,hogy észrevagyék. vagy vigyél valami parfümöt magaddal és mielőtt hazaérsz,fújd be magad vele... Ennyi :) Jó szórakozást :)
2009. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!