Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak itthon, vagy egyáltalán a többieknek? Hogy oldjam meg a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám, és nem tudok kihez segítségért fordulni. Légyszíves segítsetek!

A baj a következő: A múlt héten összejöttem egy sráccal a sulimból, nevezzük Y-nak. Oké, ez eddig nem is baj. A barátnőmnek 3 hónapja van pasija, az ő pasiját meg nevezzük X-nek. X és Y jóban vannak egymással, tehát barátok.

Mind a 4en ugyanabba a suliba járunk.

Én és a barátnőm 16 évesek vagyunk, a 2 srác 19.

A minap megdumáltuk, hogy a 7végén csináljunk valami közös jókis programot 4esbe, menjünk el valahova stb. De akkor már éjjel is legyünk együtt, és X kitalálta, hogy aludjunk nála mind a 4en!

A baj ott kezdődik, hogy én nem tudom, hogy mit mondjak itthon, mert mondjuk mondhatnám azt, hogy a barátnőmnél alszom, így biztos elengednek! De X cigizik, és a szobája is cigiszagú, szóval feltünő lenne, ha bagószagúan mennék haza!!!:S

A másik meg félek, hogy Y esetleg visszaél a helyzettel és "rámmászik"... :S Még szűz vagyok.

Szóval van itt baj rendesen.

Persze nekik nyilván nem gond, mert Y 19évesen oda megy ahova akar, a barátnőm meg szokott a pasijánál aludni. Nagy gázban vagyok...

Nemtudom, hogy hogyan oldjam meg a dolgot, itthon mit monjdak hova megyek?? És ha cigiszagú leszek mit csináljak a ruhámmal...továbbá Y-hoz hogyan viszonyuljak, bízzak meg benne?

Mondjátok el, hogy ti mit tennétek a helyemben!!!!!!


2009. nov. 4. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én suli után eljárok iszogatni néha. Ugye ez is olyan kocsma ami védett a bombatámadásoktól, szóval pince. Ott elég durva bagó szag terjeng, de beültem már többször is utána anyám kocsijába és nem érezte meg pedig magamon éreztem.
2009. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nemképzeled h én ezt el is fogom olvasni???

röhej

2009. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el otthon hogy van egy pasid és hát néha-néha cigizik! Na mármost a barátnődnél alszol, és ott lesz egy ideig az ö pasija is, meg a tied is és így elég elkerülhetetlen, hogy cigiszagú legyél!

Amúgy nem hinném, hogy nem engednék meg a szülők hogy a barátnődnél aludj?! Légy egy kicsit kreatívabb! A mai tizenévesek úgy hazudnak mint a vízfolyás...sajnos...ha már egyszer nem akarod elmondani őszintén a helyzetet?!

2009. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja ezaz. Miaz hogy nem engedik. Mivagy te rabszolga? Minden korodbelinek van barátja. Te miért büntetnéd magad magányossággal.
2009. nov. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!