Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as nőként miért szólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nőként miért szólnak meg csak azért mert a párom valamivel több mint 10 évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig él az az ostoba sztereotípia hogy a pasinak kell idősebbnek lennie. Az simán elmegy, hogy az 55 éves férfi egy 20 éves lánynak csinál gyereket és az oviban nem tudod eldönteni, hogy az apja vagy a nagyapja jött a gyerekért. Aki a korkülönbség miatt megszól téged az vagy irigy vagy hülye.

36/N

2013. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
pontosan hány évesek vagytok ?
2013. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak egy gond lehet: hogy te, ha gyereket szeretnél, akkor annak hamarosan ideje lenne.

Ő meg még esetleg nem elég érett ehhez. Mire ezt megtudjátok, lehetséges, hogy neked elfogy az időd.

2013. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én jelenleg nem szeretnék, már van. 36 éves vagyok, ő 24.
2013. szept. 15. 14:18
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már mi is irigylünk... :-)
2013. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Akik megszólnak, azok valójában irigykednek, ennyi az egész. Engem is szoktak, de engem nem leszólnak, hanem legeltetik a szemüket a férjemen, meg hogy milyen jó pasi...megjegyzések és hasonlók:)


Pedig az én férjem csak 3 évvel és 5 hónappal fiatalabb nálam:) 25 voltam amikor összeházasodtunk, a férjem 22.


Nem kell foglalkozni vele mit mondanak. Te boldog vagy a kapcsolatodban, és más ne érdekeljen. Söprögessenek csak a maguk portáján.


27/N

2013. szept. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
tegyèl rà, h ki mit gondol! nem az a fontos, h te boldog legyèl? de. akkor hogy jon bàrki ahhoz, h ìtèlkezzen vagy megszòljon tèged? nyugodtan ints be az ilyen karòtnyelt befàsult vasfuggony mogott èlo nyàrspolgàroknak ès èlvezd az èletet! sok boldogsàgot
2013. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Közöttünk 7 év van a párommal, hát, nekem se volt könnyű megbirkózni a helyzettel, aggódtam mi lesz, de fölöslegesnek bizonyult... most lesz a 2. évfordulónk, és valahogy olyan teljesnek érzem magam mellette, ahogy még soha :) Ő is így érez, ha nem vagyunk egymás mellett, minden olyan értelmetlennek tűnik, és még most is órákig tudunk csak heverni, és egymás szemébe nézni :)

Amúgy esetünkben szemmel látható korkülönbség nincs, tőlem még most is elkérik a személyimet :D


27/L

2013. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azon csodálkozom, hogy nekünk nem szólnak be és igazából semmilyen akadályba nem ütköztünk pedig köztünk 25 év van. Lehet hogy nem gondolják ilyen nagynak a különbséget de mint a példa mutatja kevesebb korkülönbséget is megszólhatnak.Teljesen úgy élünk mint bárki más már egy éve.
2013. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!