Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy heverjem ki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt néhány hónapja, teljesen beleszerettem, de nem mertem elmondani neki mit érzek iránta, mert mikor megismerkedtem vele azt mondta most nem szeretne kapcsolatot. Teltek-múltak a hetek, jókat beszélgettünk Facebook-on, személyesen is sokat találkoztunk, moziztunk, stb. Pár hete azonban vmi baja lett, nem úgy beszélgetett velem, ahogy szokott, csak ha személyesen találkoztunk. Mostanra oda jutott a kapcsolat h nem válaszol semmilyen üzenetemre. Úgy érzem ezzel vége lett a kapcsolatnak, nem tudtam elmondani mit is érzek iránta... hogy heverjem ki? Vagy még egy kis szünet után próbálkozzak ?
2013. szept. 15. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el neki, az csak mondják hogy nem akarnak kapcsolatot :D az enyém is ezt mondta. :)
2013. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!