Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltünően csinos és szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltünően csinos és szép nő vagyok, az utcán a férfiak fütyűlnek vagy leszólítanak akkor is ha a párom ott van. Ezért ő rám haragszik emiatt. Mit tegyek, öltözzem apácának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 15:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%
Az sem lenne megoldás, mert ha szép vagy, az nem a ruhától van.
2013. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
43%
Nem te tehetsz róla hogy jól nézel ki és tetszel màs pasiknak is.Fogadja el.
2013. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem raksz ki mindent vagy nem nagyon feszülös cucc hanem normal ruha vagy kosztüm senki nem fog befütyülni.
2013. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Én is csinos vagyok,ha egyedül megyek valahová,folyton beszólogatnak,odajönnek hozzám....viszont ha (kézen fogva)sétálok a párommal,senki sem szokott kezdeményezni,beszólni,fütyülni...
2013. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Azért a pasiknak sem kellene a párom előtt ezt csinálniuk.
2013. szept. 7. 15:37
 6/39 anonim ***** válasza:
79%
Talán nem kéne annyira kirívóan öltözni!
2013. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
38%

ma 15:37


Ne foglalkozz/foglalkozzatok velük,idióták!


Nőben is,férfiban is van olyan,akit nem hat meg hogy van valakid,amíg az illető "valakiben" párjára nem akad,és szájon veri.....

2013. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok csúnya és megfigyeltem valamit... Ha rendesen öltözöm fel, maximum megnéznek. Ha viszont kirakom mindenem, akkor jön a fütty. Egyszerű: öltözz fel rendesen.
2013. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem én tehetek róla, hogy ha felveszek egy rövid farmert akkor csinos vagyok benne.
2013. szept. 7. 15:42
 10/39 Grielean ***** válasza:
79%
Ugyan nem tudom, hogyan öltözködsz most, de úgy gondolom, nagy eséllyel ebben keresendő az ok. Nézd végig, milyen ruhákat szoktál általában hordani, és ha nagyon kirívóak, akkor talán ideje váltani.
2013. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!