Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok pasi szenved nő nélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok pasi szenved nő nélkül, akkor ugyanennyi csaj szenved férfi nélkül egyedül?

Figyelt kérdés
Egyenlő népességeloszlást feltételezve, a valóságban.

2013. szept. 16. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kérdésed első fele totál igaz. A második fele már nem. Miért, mert a média belénk vagyis inkább a nőkbe sulykolja, h menő szinglinek lenni és ezáltal sokan azt hiszik, h ők a következő bridzsit dzsónsz, vagy még attól is menőbbek! :D
2013. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Lefogadom, hogy az még nem jutott az eszetekbe, hogy esetleg létezhet olyan érett nő is, aki tényleg élvezi a szingli létet, a fiatalságot, a lehetőségek mennyiségét, megállja a helyét párkapcsolat nélkül is és nem függ a férfiaktól, mert tudja, hogy az élet sokkal több annál, minthogy "szex".

És lehet itt okoskodni, hogy a Bridget Jones filmek verik a nőkbe ezt az érzést és igazából egy nő sem képes férfi nélkül létezni, de ez nem így van!

Történetesen én például nem is nézek TV-t.

2013. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 LeftBehind ***** válasza:
Srácok asszem megtaláltam a feministát!
2013. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok feminista, sőt!
2013. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha egyenlő lenne, akkkr igazad lehetne. viszont mert sok helyen nem az emberéletet nézik, hanem a gazdasági munkaerőt, ezért a lány utódokat vagy meg se engedik születni, vagy megölik. ilyen helyek india, kína, de valószínűleg sok elmaradott helyén a világnak hasonlóak az elvek. indiában pl 23 millióval kevesebb lany van mint fiú.......
2013. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyenlő -e, vagy sem, de én az életem többségét eddig egyedül voltam és jól éreztem magam mindig. Volt kapcsolatom is, de egyedül jobb, én ilyen vagyok. Talán azért, mert születésemtől kezdve hozzá vagyok szokva az egyedülléthez. Egyetlen gyerek vagyok. 23N.
2013. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 LeftBehind ***** válasza:
14.Ahhoz képest egész szépen felhúztad magad,pedig senki nem beszélt róla hogy a nők függnének a férfiaktól.
2013. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább a válaszokra reagáltam, nem pedig a kérdésre.
2013. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
halljatok en se szenvedek h szingli vok xD L
2013. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!