Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a barátnőm azt, hogy ha az iwiw-en bejelöl egy lány, akinek a jelölését a tudtom nélkül a párom törli, és utána szemrehányóan kérdezgeti, hogy ki ez a "kurva"?

Figyelt kérdés
28 éves fiú
2008. aug. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A barátnődnek hozzáférése van az iwiw-fiókodhoz? A kérdésre válaszolva: egyszerűen féltékeny.
2008. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Rettenetesen féltékeny. Jó úton halad, hogy teljesen a fejedre nőljön. Beszélj vele, hogy azért ilyet nem kellene csinálnia, kérdezze meg, hogy ki az és kész. Bízzon meg benned. Érdekes, hogy ha valaki ilyen féltékeny a párjára, akkor mindenki más, akit ismer, az kurva lesz... :-S
2008. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert tudja a jelszót a belépéshez. Változtasd meg, és ne közöld vele, akkor többé nem fog előfordulni. Amúgy meg válassz egy okosabb nőt.
2008. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem bízik sem benned, sem magában, és rettentően féltékeny. az ilyen nagy féltékenységnek szokott lenni valami előzménye akár az ő életében kár a kettőtökében. próbálj meg vele beszélni, több dolgot elmesélni magadról, hátha az segít.
2008. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

énis tudom a barátom jelszavát iwiwre, egyszer nem volt ideje elolvasni a levelét, megkért engem hogy olvassam el hogy mi van benne, mondtam neki hogy nem szívesen túrkálok a levelei között és inkább nem olvasom el.

attól hogy együtt vagyunk, őis éli a saját kis életét és énis. Mondd meg neki hogy az hogy bejelölt egy lány, még nem azt jelenti hogy megcsaltad vele, vagy meg fogod, ennyi erővel a 300ismerősöm közül 190nel összefeküdhetnék..

beszélgess el egy kicsit a barátnőddel! Vagy pedig nézegesd az ismerőseit és kérdezd hogy kiez a hímringyó? :D

2008. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert hülye? Mert megcsal és automatikusan azt gondolja te is? amúgy ismerős helyzet, legjobb barátom volt barátnője is ezzel kezdte... Aztán letiltott minden nőnemű ismerőst az MSNjéről (beleértve a srác nővérét is), törölte az adatlapjait a közösségi portálokról, majd a fiúk szortírozását is elkezdte (ez kurvázik, ez nem szimpatikus, ez rossz hatással van rád). Szerintem beszélj vele, esetleg csináld te is ugyanezt... Hátha használ... Ha nem, jobb megszökni mielőtt késő.
2008. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert féltékeny. Gondolkozz el azon, hogy adtál-e erre okot. Ok nélkül sokkal kisebb az esély a hasonló jelenetekre.
2008. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem valassz uj jelszot es uj baratnot is.Az ilyen csajok ra tudnak menni az ember idegere,es soha nem fog megbizni benned,allandoan ellenorizgetni fog,hogy miert kestel,miert nem jottel hamarab,miert nezted azt a lanyt ugy meg az utcan...stb stb stb. 28 eves vagy,neked mar mas baratno utan kell nezned,akiben megtalalod a masik enedet,nem egy hisztis kislanyt.
2008. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valóban féltékeny. Sürgősen tárgyaljátok meg a dolgot!
2009. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Nézd meg, mikori a kérdés! :P Szerintem azóta már nincsenek együtt...
2009. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!