Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal egy munkahelyen dolgozunk. Szerintetek lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

50-50%

Lehet, mert bármiből lehet, de nem biztos, mert semmi sem az, csak a halál. Most őszintén... Lesz, aki tapasztalatból mondja, hogy jó, valaki ugyanezért, hogy rossz. Szerinted?

2013. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem tudnék..Számomra fullasztó lenne.
2013. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Embertől és kapcsolattól függ. Korábban elképzelni se tudtam volna, hogy a párommal együtt dolgozzak. Egyszer se. Kimondottan taszított. Viszont a férjemmel egész más a helyzet, vele volt, hogy együtt dolgoztunk másfél évig, és nagyon jól működött a munka is meg a kapcsolatunk is. Annyira, hogy jelenleg most egyéb okokból külön dolgozunk, de már nagyon várjuk, hogy újra együtt melózhassunk.
2013. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem tudtam ezt elképzelni. Egész nap együtt vagyunk, utána együtt megyünk haza, miről lehet beszélgetni? Nem tudom megkérdezni mi volt ma, hogy telt a napod, mert minden napunk tökre egyforma. De ettől független persze működhet, sógornőmék is így vannak.
2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 400 fős cégnél dolgozunk, teljesen más területen. Mivel "kisebb" cég vagyunk, gyakorlatilag mindenki ismer mindenkit, mégsem okoz gondot. Nem beszélünk otthon erről, és a munkánk közben nem igazán találkozunk. Engem nem zavar, és szerintem őt sem.

Arra figyelünk, hogy semmi "nyál" puszi, ölelés, csók, stb nincs akkor sem, ha találkozunk munka közben, mert nem oda való.

2013. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi néha dolgozunk együtt (ha épp egy helyre kerülünk). Én gáznak tartottam előtte, de valahol jó, mert 1 kocsival megyünk-jövünk, akkor a kaját vagy bármit viszünk nem kell külön pakolni, ha mondjuk kiugrom a boltba (titokban) addig a párom helyettesít, vagy ha ő megy ki cigizni, tehát mindenben segítjük egymást.
2013. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!