Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akart mondani?

Figyelt kérdés
Múltkor a srác már kérdezte ki tetszik az osztályból...Meg,hogy ki a legjobb osztálytársam.. De nem mondtam el, nem is dumálunk a suliban,rám se néz szinte. Ma meg megkérdezte,hogy járok xy-al? rám hajtott? Mondtam nem,mert ezt kitalálták csak Erre,hogy majd akar valamit mondani/kérdezni.Akkor mindig ott volt ahol én, gyakorlaton kérdezte,hogy ne segítsen? Hozzám ért..Suli után rákérdeztem,akkor lerázott azzal,hogy jaj elfelejtettem,majd egyszer.. Bár nem hinném,hogy valami komolyat szeretne,mert mindig azt hallani,hogy kit dugott meg és hogy... Meg ahogy hallottam,ő nem épp komoly szándékból közeledne bárki felé...
2013. szept. 17. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem dugott meg senkit csak játsza a menőt , és azt akarta kérdezni randiznál e vele csak úgy beijedt hogy inkább ahogy mondta elfelejtette ha komolyan érdekled majd összeszedi magát
2013. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát egyik o.társam ismeri és mondta kihasználja a lányokat..Ma is nézett a srác aztán annyit mondott, hogy istenem és akart valamit mondani de mégse..
2013. szept. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!