Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki csak szeretőnek jó? Vagy mindenkinek lehet esélye normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a szitu nálam is, mint a 4-esnél. Egyke vagyok, mindig mindent magam kellett megoldanom, egyedül csinálnom és nem nagyon mennek a kapcsolatok, volt már 2, de mindkettő dugába dőlt. Megtudom különböztetni, hogy ki hogyan közeledik. Ha szexet akar, akkor nincs probléma, ha tetszik, akkor benne vagyok. De ha úgy közeledik, hogy komolyabban, akkor megijedek és nem tudom kezelni. 23/N.
2013. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ejha.. nem gondoltam volna hogy nők is vannak ilyen helyzetben... ezt tök furcsa olvasni.

Bár a nőkhöz a férfiak elég sokszor közelednek csak szex miatt, ezért kicsit másabb ez. Nekem meg nem megy egyik sem. Én még úgy sem tudok közeledni egy nőhöz, hogy eleve csak szórakozás a cél. Viszont nem akarom úgy leélni az életemet, hogy nem is élveztem belőle semmit, ezért gondolkodom ezen hogy most akkor nekem ezt a szerető státuszt kellene-e keresnem eleve.

2013. szept. 18. 12:42
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy valaki csak ennek vagy annak jó.

Van olyan, aki csak feleségnek jó, barátnőnek nem? Akkor hogy lesz belőle később feleség?

Szóval ez az állapotod szerintem addig tart, amíg magad nem érzed úgy, hogy elég, és kilépsz ebből a státuszból.

Vagy valakibe beleszeretsz, és jöhet a szivárvány:-)

2013. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 isshosenkin ***** válasza:

kérdező:


Igen, van olyan nő, aki csak szeretőnek jó...


Ezek a nők nem értékelik magukat eléggé, áldozatként viselkednek....


ha szeretnél egy "normális" párkapcsolatot, kérdez meg magadtól, mit szeretnél és tedd azt, ami afelé hajt, hogy elérd.


ha csak szerető vagy, ez csak azt jelenti, hogy legbelül erre érdemesnek tartod magad...és nem érdemelsz mást!!!



de azt semmiképpen ne tedd, hogy,

2013. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Annyira furcsa, hogy amikor olvastam a kérdésed, azt gondoltam, mint nő kérdezed ezt. Szerintem egy ferfinek sokkal könnyebb lehet egy ilyen viszonyból, mint egy nőnek, ha ő a harmadik, mivel a nők hamarabb esnek szerelembe, es igy nehezebben adják fel a reményt, hogy őket választják... Ha Eleve egyedülálló nővel kezdesz, megkimeled magad ettol, nem? Van olyan valahol, akinek nem csak szeretőként kellesz, csak igy esetleg elszalasztod,hogy harmadikként vesztegelsz ebben a kapcsolatban. Viszont legalább biztos jó vagy az ágyban, es a leendő tarsadnak biztos megadod majd ott is, amire szüksége van a boldogsághoz :):)

30N

2013. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Régebben azt mondtam volna,hogy mindenkinek van esélye normális párkapcsolatra de most nem tudom mit irjak. Én szeretnék/szerettem volna egy normális párkapcsolatot de valahogy nem jön össze. Mindig csak csalódok és bántanak és csak szexet akarnak ha meglátnak. Pedig normális vagyok.

Most ott tartok hogy nem kell normális kapcsolat soha többé és ki kéne próbálni ezt a szeretői státuszt csak ezzel meg egy baj van: csak olyannal tudok bármiféle kapcsolator is teremteni,akihez érzelmileg vonzódom. És ha érzelem nélkül mennék bele hamar szerelmes lennék.

2013. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
persze, létezhet. Nagyon sokat képtelenek arra, hogy komoly kapcsolatot lehessen velük kialakitani
2013. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem ha valaki sosem tapasztalta meg milyen teljes, illetve érzelemgazdag családmodellben felnőni, abból lesznek a "csak szeretők".


22/N

2016. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!