Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan titkoljam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljam el a párom elől, hogy mennyire nagyon bánt, hogy ennyire nem megy a szex közöttünk?

Figyelt kérdés
Az arcomra van írva, mennyire nem jó ez így. Én mindent megteszek, hogy jobb legyen, de nem igazán hagyja, hogy segítsek. Bezárkózott, bedepizett. Én már nem igazán vagyok fontos úgy érzem, csak a lelki fájdalmakon akar segíteni magán. Nem merem már elmondani, mi a baj, mi bánt, mert még xarabbul érezné magát és az még mélyebbre sodorná. Hogyan vágjak jópofát mindehhez?
2009. nov. 5. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Mindenképp meg kell beszéljétek.Esetleg ha nem minden nap "nyúzod"ezzel a témával.Hagyj neki egy kis időt.Lehet ha egy kissé átrágta magát a dolgokon,akkor magátol is beszél majd ezekről.Néha jobb a hallgatás.
2009. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem tudjátok megbeszélni, megoldani magatoknak, akkor el kell menjetek szexuálpszichológushoz. Ő tud segíteni.

2009. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
24 vagyok, bocs...
2009. nov. 5. 10:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetni próbáltam, hasztalanul. Ezért lehet jobb, ha eltitkolom az érzelmeim.
2009. nov. 5. 10:24
 5/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? És mi a probléma pontosan?
2009. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

A probléma, hogy ritkán tud kielégíteni, mert általában hamarabb elsül, mint kellene. Bírja ő, csak nem marad elég ideig merev ahhoz, hogy én is elmenjek, végül meg már nem bírja tovább és elsül. Utána meg felállítani szinte lehetetlen.

2009. nov. 5. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Hamar elsül. Relatív. A lányok pedig sokáig bírják. Nem csak a fiúkban van a hiba. Nem tudsz elmenni időben :D Ne tologasd, hanem fejleszd az orgazmuskészséged :D
2009. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értesz...Képes vagyok 5 perc alatt is elélvezni, sőt 2 perc alatt is, ha elég merev, kellő ideig és kellő sebességgel tud mozogni bennem. Ebből a kellő merevség hiányzik, vagy pedig az, ha elég merev is, nem tud elég ideig ingerelni intenzíven, mert annyira élvezi, hogy elsül, még mielőtt nekem sikerülne.
2009. nov. 5. 11:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Bármennyire is hamar el tudok menni, kellő merevségű pénisz nélkül képtelenség...
2009. nov. 5. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Puha p.öcsű a barátod? 2 percig nem bírja mereven? Akkor az eléggé komoly probléma, vagy lehet hogy te nem tetszel neki.
2009. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!