Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan titkoljam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljam el a párom elől, hogy mennyire nagyon bánt, hogy ennyire nem megy a szex közöttünk?

Figyelt kérdés
Az arcomra van írva, mennyire nem jó ez így. Én mindent megteszek, hogy jobb legyen, de nem igazán hagyja, hogy segítsek. Bezárkózott, bedepizett. Én már nem igazán vagyok fontos úgy érzem, csak a lelki fájdalmakon akar segíteni magán. Nem merem már elmondani, mi a baj, mi bánt, mert még xarabbul érezné magát és az még mélyebbre sodorná. Hogyan vágjak jópofát mindehhez?
2009. nov. 5. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Adjatok az ágyba egy jól álló farkú pasit, és amikor a barátod elsül, a másik pasi szépen folytassa a "keménnyel". Na úgy sikerülni fog.


amúgy meg kell mondanod ez gáz....és neked nem jó.

Vagy szeretőt akarsz tartani???

2009. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem kel nekem szerető. A párommal akarok jó szexuális életet.
2009. nov. 5. 21:44
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"xarabbul", és 24 vagy.


gratulálok.

2009. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:

Jó pofát semmiképpen nem kell hozzá vágnod, ezt mindenképp el kell rendeznetek valahogy, különben előbb-utóbb a kapcsolat rovására megy majd!

Egy ötletem van igazából ami szinte biztos működik: Vetess be vele szex előtt egy fél "kék bogyót", úgy fog állni neki mint a cövek jó darabig, ezt egyszer-kétszer eljátszátok és utána már menni fog bogyó nélkül is!

De egyéb természetes potencianövelőket is kapni!

22/F

2009. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!