Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok hozzá, ha egy gyerekkori barátnőtök, akire mindig haverként tekintettetek, azt vennétek észre, hogy talán tetszetek neki, esetleg szeret is titeket?

Figyelt kérdés

Az ált.suli óta ismerjük egymást, néha sokkal jobban el tudok vele beszélgetni, mint egy fiú haverral.

Ja, és ez a lány nagyban különbözik az eddigi barátnőimtől, meg azoktól, akik általában tetszeni szoktak, ez a lány olyan vagány, rockeres, persze csak ízlésesen.

Ja, és már régen is láttam rajta, hogy rosszul esett neki, ha csajoztam.


2009. nov. 5. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Ha láttad rajta hogy rosszul esik neki akkor miért nem vele foglalkoztál? Egy próbát megér ha akarsz tőle valamit, de benne van a pakliban hogy utána már nem lesztek barátok sem!!!egyáltalán neked tetszik a lány?
2009. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amíg nem mondja meg nyíltan, nem tudom biztosra, mi van, ha én tévedek, bár kétlem. Nem tudom, tetszik- e, jól elvagyunk, nem tudom, mi lenne, ha több is lenne, nekem ő haver, bár ha színt vallana, lehet másképp gondolnám. Mert pl ő egy olyan csaj, akivel simán örökké együtt tudnék lenni, ismerjük egymás szokásait, ízlését, mindent, viszont valahogy a "kémia" nem nagyon van meg részemről.
2009. nov. 5. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes dolog. Nekem is volt (:S) olyan barát, aki lelkileg tökre vonzott, de a kémia, hogy kivánjam, ilyesmi nem volt amikor jobban közelebb kerültünk egymáshoz. Pedig jó pasi, de valamiért mégse.Nem tudom ez miért van igy, pedig akár minden adott lett volna, a testi bizsergéshez is, és nem jött. (hozzáteszem jobb is). De fura az biztos.
2009. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondom mi van ebben a helyzetben. Szerintem én nem haragudnék meg ilyesmi miatt, ez csak a lányokkal van így, hogy bevágja néha a durcit emiatt. Ha nincs barátnője a delikvensnek tuti nem utasít vissza, ha van akkor egyértelmű. Ha nincs viszont nem tetszel neki elvicceli.
2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!