Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik napközben utánam?

Figyelt kérdés
Facebook-ra, egyéb hülye oldalakra van ideje munka mellett (irodai munka, gép előtt), írok rá sms-t, mérgesen visszaír, hogy dolgozik. Máskor egész nap e-mailezünk, facen chatelünk Este üzenetváltás közben eltűnik.
2013. szept. 19. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én face-en nem szoktam sem közösségi, sem privát életet élni. Egyszer bejelöltük egymást a régi ismerősökkel, hogyha 20 évben egyszer valami közös ügyünk lenne, akkor ne kelljen keresgélni az e-mail címét, hanem könnyen elérhető legyen, aztán mindenki megvan magának.

Mégis "egész nap" fenn lógok rajta, mint ahogy itt a gyk-n is.

Azért hogy mindenféle oldalaknak, meg emberkéknek a vicces képeit, meg írásait nézegetve tartsak kis pauzákat a munkában. De ezt bármikor abba tudom hagyni, ha hív a főni, hogy munka van.

Ha meg barátnővel csetelnék napszámba (már ha lenne barátnő), akkor úgyis sértődés lenne belőle, hogy miért tűnök el, és nem írok vissza már aznap egyáltalán. (Mondjuk lehet azért, mert éppen akkor szakadt 6 tonna fohs a nyakamba.)

2013. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet szar napja van.
2013. szept. 19. 13:32
 13/13 anonim ***** válasza:
ha eddig rádírt akkor ez még elnézhető,de ha eddig sem írt rád akkor nem foglalkozik veled,a többi meg kifogás
2013. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!