Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható bűn? Pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható bűn? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt egy nálam majdnem 12 évvel idősebb sráccal. Eddig minden nagyon jól működött, mindenhová elvisz, éjjel nappal találkozunk, munka után rögtön jön, mindig együtt alszunk minden este. A gond az volt h a legelején kereste a ex barátnője őt amikor együtt voltunk, de már állítólag nem kereste őt és nem is beszéltek már mióta. Ma a városba sétáltam amikor megláttam a barátom kocsijában az ex csajával és beszélgettek. Nagyon kiborultam és oda mentem a kocsihoz és kérdőre vontam a helyzetet. A csaj kezdett el magyarázkodni h ő semmi rosszat nem akar stb... de én sírva elmentem a kocsiról.. a srác utánam futott h beszéljük meg nem történt semmi csak a csajt kirugták a munkahelyéről és beszéltek egy kicsit mert a csaj kereste nem is ő. Erre tényleg nem egy kocsival voltak hanem a csaj külön kocsival volt, de akkor is találkozott vele. A barátom azt mondta hogy nem csalt meg soha nem is csalna meg és nem érdekli a csaj csak megsajnálta és már mióta nem beszéltek ezért felvette neki a telefont. Nem tudom elhinni neki ezt az egészet, nem tudok mit gondoljak, még remegek az idegtől. A barátom azt mondta hogy csak engem akar senki mást. Kérlek segítsetek és kíméljetek meg mert így is pergek darabokra.

2013. szept. 19. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, de a leírásodban is benne van a válasz. Bocsáss meg, nem szabad túl sokat beleképzelni a helyzetbe, ha a szeretted mást állít, főleg ha segít egy, jelenlegi státuszában ismerősén. Szerintem :)
2013. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hiszti.. az egész egy hiszti....

Miért nem lehetne találkozni/beszélni az exel ???

Az ilyenekkel fogod megutáltatni magad a barátoddal..

Tény hogy a magadba nyűglődés se jobb.

De ez se...

Ha valaki akar félrekefél, ha nem akar akkor nem, akármit csinál a másik, mindenre van megoldás.

2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor hívta az a lány nem gondolt rám? Nem gondolt arra hogy nekem ez mennyire rosszul esne? A csajt amúgy lehordta mindennek hogy egy forintot nem ér és nekem még a bokámig sem ér fel, soha ne is legyek rá féltékeny. A csaj csomót kereste amikor együtt voltunk de állítólag a barátom nem kereste. De akkor most ez mi volt? Nem gondolt arra a barátom hogy a kapcsolatunkra rámehet ez?
2013. szept. 19. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:

"Amikor hívta az a lány nem gondolt rám? Nem gondolt arra hogy nekem ez mennyire rosszul esne?"

NE HISZTIZZ! Viselkedj felnőtt ember módjára!

2013. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)

Mert ez egyszerű hiszti..

haver pár napja szakított emiatt...

2013. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha a hátam mögött többször is találkoztak már? Én 20 vagyok ő 31.
2013. szept. 19. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, felesleges az aggodalmad.


Másrészt ilyen helyzetben én tutira felhívnám a barátnőmet, hogy találkozok az exemmel ilyen-olyan ok miatt már csak azért is, mert ilyenkor - ahogy a fenti példa mutatja - biztos, hogy összefutunk a barátnőnkkel vagy annak valamelyik nagyon kedves barátnőjével és kész a (mű)balhé.

2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Monnd meg szépen nyugodtan a fiudnak, hogy szeretnél tudni rola, ha legközelebb keres és ennyi. Ha megint lesz ehhez hasonló, akkor esetleg lesz okod gyanakodni. szerintem...
2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De lehordta ezt a csajt mindennek, hogy nagyon szégyelli és nagyon gáz ez a nő, de tudom is, hatalmas a híre, kapcsolatokat tesz tönkre, összefekszik mindenkivel, az én barátomat is zaklatja már mióta... most elvileg megy el a városból mert persze sehova nem veszik fel mert sehol nem alkalmazzák mert ismerik hogy milyen... erre most megy el akkor miért kell vele találkozni? hihetetlen...
2013. szept. 19. 16:49
 10/13 anonim válasza:
Zárásképpen:NE HISZTIZZ MÁR!Tök egyértelmű hogy a psid nem akar tőle semmit.Ez a történet inkább arra hajaz, hogy az ex-csaj akarja behálózni de gyáva és még azt, hogy a pasid NEM AKAR TŐLE SEMMIT.
2013. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!