Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek neki? Pasik válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Pár hete járok egy sráccal és a volt barátnője mindig keresi őt amikor vele vagyok. Mindig csak nevettünk rajta eddig hogy mennyire gáz, a barátom is mondta hogy elég idegesítő. De mostanában nagyon hallgat róla... elmentem pár napra itthonról és egy közösségi oldalon egy szerelmes szépet belájkolt ennek a lánynak, amin nagyon kiakadtam és állítólag szánja bánja soha többet nem fordul elő meg tényleg nem beszélnek és semmilyen kapcsolatban nem állnak egymással meg már a csaj sem keresi őt. Tegnap este viszont megint hívták 2x is egymás után és nem akarta megnézni még azt sem hogy ki csak lenémította hogy ki a franc keresi ilyenkor.. aztán kitalált valami pasit hogy ő hívta ezért meg azért.. de nem mutatta meg hogy tényleg a pasi volt-e meg azt mondta nem nézhetem meg... szóval nekem gyanus hogy a volt barátnője volt az.. a srác viszont szerintem komolyan akar tőlem valamit mert mindenhová visz, együtt alszunk, minden szabadidejében együtt vagyunk, esélye se lenne találkozni a volt barátnőjével. De volt hogy állítólag véletlenül a kocsiban hagyta a telefonját amikor hozzám jött, vagy kikapcsolta... amikor meg mondta hogy kapcsoljam vissza jött egy sms és két hívás... szóval... furcsa ez nekem.. de a srác állítólag meg látszik is rajta mert mindig keres meg mindig velem van meg látom a gesztusaiból hogy hogyan néz rám, látom hogy komolyan akarja... akkor mi ez az egész? nem igaz hogy nem lehet ennyire lerázni egy lányt.... volt hogy egyszer azt mondta valamire amikor szóba jött hogy meg sem érdemel engem... de aki nem tett rossz fát a tűzre miért mond ilyet? mondjuk ez a lány elég nagy szégyen és még szépen fogalmaztam és állítólag szégyelli... de akkor mi ez az egész? valaki segítsen... és abban is hogyan beszélhetnék vele hogy ne higyje azt hogy féltékeny vagyok...

2013. szept. 13. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
...Nem tudnál leírni... rövidebben?
2013. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az hogy nem beszélnek az szinte kizárva,ezekből a dolgokból ez kivehető

az hogy neked van ez a megérzésed az igaz lehet


ha gondolod írj privit és mondj kicsit többet a srácról;)

2013. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl normális, jószívű és nem akarja elküldeni az anyjába az exét, illetve azt sem akarja, hogy te meg ezen kattogj. legjobban akkor jársz, ha nem foglalkozol vele. ha kavarnak, úgyis rájössz pár héten belül.
2013. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1: Ez egy kicsit furcsa. Ha azt mondod hogy megbíztok egymásban nincs semmi gond. 2: 1 like miatt?!? Ez komoly?

3: Szerintem kérd meg h mutassa meg h ki hívogatja. Ha az aki mondja akk megmutatja, ha a lány akkor beszélj a LÁNNYAL hogy mit akar tőle. Egyéni vélemény. Én így oldanám meg.

2013. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy a csaj-e és azt mondta hogy nem. De furcsán viselkedett, zavart volt. Mondtam neki hogy megmutatod? Azt mondta hogy nem. Mondtam neki hogy pedig nem baj ha a csaj keresi, de mondja el.. de azt mondta nem ő az. Nem akartam veszekedni ugyh hagytam az egészet... de eléggé ezen rágom magam. Tudom hogy velem akar lenni, de zavar hogy miért keresi az exe őt még mindig.. olyan mintha titka és rejtegetni valója lenne előttem... amikor az exét felhozom akkor már nem nevetünk rajta, hanem nekem áll hogy miért vagyok féltékeny... holott én arra a lányra soha nem tudnék féltékeny lenni, egyszerűen csak a vele való kapcsolatot féltem, mert jól érzem vele magam és ezt nem akarom hogy bárki is bele rondítson...
2013. szept. 13. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:
a féltékenységgel mindent elrontasz. ne légy féltékeny, csak magadban. a pasik szeretik maguk rendezni a dolgaikat. ha gáz lesz, úgyis rájössz hamar és akkor otthagyod aztán kész.
2013. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ha velem van akkor miért keresi őt másik nő? Mondjuk nem vagyok benne biztos hogy az exe volt az. De ha nem ő volt miért nem mutatta meg a telefonját hogy te buta nézd már hogy nem ő az... meg ha ő az... vegye fel és mondja meg előttem hogy kopjon le. Nem ez lenne a normális? Mert szerintem igen... így nem fogok benne megbízni mert érzem hogy sumákol.. és ezzel szép lassan mindent tönkretesz.
2013. szept. 13. 18:16
 8/15 anonim válasza:
Szerintem már únja mindig mondani hogy ki hívja. Van olyan, hogy egy lány, nem fogja fel, hogy vége van valaminek... ilyenkor mi srácok, hiába mondjuk nekik hogy kopi van, sem a szép, sem a csúnya szóból nem értenek. Nos két lehetőség van. Vagy beszélsz a sráccal, hogy tiltsa le a lányt (Okostelefonokon már lehet blokkolni bizonyos bejövő hívásokat), és hagyja magában fortyogni, mert téged ez nagyon zavar. Vagy a másik lehetőség, hogy beszélsz a lánnyal, hogy szeretitek egymást, és ez ellen nem tehet semmit. Mondd meg neki hogy szívesen találkoznál vele, és ha esetleg találkoztok, mindenképpen nagyon kedves és aranyos legyél vele. talán úgy rá jön, hogy Te tényleg jobban hozzá illesz, mint Ő... :)
2013. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam a barátomat megkérni arra hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot mert olyan mintha valami parancsolgatós hárpia lennék. A lánnyal meg nem akarok beszélni mert ezt azt hittem elintézi a barátom. Nem kérdeztem meg soha hogy a csaj hívja-e. Csak tegnap. Mindig mondta magától... de sajnos már bárki hívja és nem veszi fel, mindig arra gondolok hogy a csaj. Mondjuk nem sok ilyen történt eddig, de akinek nem vette csak fel, az a lány volt csak. Sajnos ez a lány nagyon akaszkodó, nehezen lehet lerázni sajnos vagy képtelenség. De az kell hogy lekopjon, igenis legyen durva egy férfi, hogy értsen a szóból, mert így a mi kapcsolatunkat mérgezi ez az egész.
2013. szept. 13. 18:27
 10/15 ZsazsiBazsi válasza:
Dobd ki a kapcsolat alapja mindig a bizalom ha a telefonja hívásait meg sms-eit nem ei meg mutatni akkor mi lesz később...
2013. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!