Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható bűn? Pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható bűn? Pasik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt egy nálam majdnem 12 évvel idősebb sráccal. Eddig minden nagyon jól működött, mindenhová elvisz, éjjel nappal találkozunk, munka után rögtön jön, mindig együtt alszunk minden este. A gond az volt h a legelején kereste a ex barátnője őt amikor együtt voltunk, de már állítólag nem kereste őt és nem is beszéltek már mióta. Ma a városba sétáltam amikor megláttam a barátom kocsijában az ex csajával és beszélgettek. Nagyon kiborultam és oda mentem a kocsihoz és kérdőre vontam a helyzetet. A csaj kezdett el magyarázkodni h ő semmi rosszat nem akar stb... de én sírva elmentem a kocsiról.. a srác utánam futott h beszéljük meg nem történt semmi csak a csajt kirugták a munkahelyéről és beszéltek egy kicsit mert a csaj kereste nem is ő. Erre tényleg nem egy kocsival voltak hanem a csaj külön kocsival volt, de akkor is találkozott vele. A barátom azt mondta hogy nem csalt meg soha nem is csalna meg és nem érdekli a csaj csak megsajnálta és már mióta nem beszéltek ezért felvette neki a telefont. Nem tudom elhinni neki ezt az egészet, nem tudok mit gondoljak, még remegek az idegtől. A barátom azt mondta hogy csak engem akar senki mást. Kérlek segítsetek és kíméljetek meg mert így is pergek darabokra.

2013. szept. 19. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Aki nem akar a másiktól valamit, az nem találkozik vele. Vagy ha nem beszélgetnének akkor nem akarna elköszönni.
2013. szept. 19. 18:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Azzal tenné tönkre a kapcsolatát a kedves kérdező, mert furcsának találja, hogy a barátja kocsijában látja ülni a köztiszteletben álló cédát?

Szerintem sem történt semmi (bár a magyarázat utólagosan ráfért a sztorira..)de nekem is az első dolgom lett volna felhívni a páromat. Persze ez attól is függ, hogy ki milyen napi kapcsolatban van a párjával,mi sokat beszélünk egy nap, egészen addig amíg munka után nem találkozunk.

Ellenkező esetben, ha ti a barátnőtöket meglátjátok mondjuk az exe kocsijában legyintetek egyet, bemutatkoztok aztán meghívjátok egy pofa sörre? :D nem hiszem, hogy túl lenne reagálva, engem is bántana, ha nem tudnék az ilyen találkákról.Egy hívást kibírt volna a dolog, nem sutyiban nőket vigasztal, akiket persze ki nem állhat ..

2013. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindenesetre ne tegyél olyasmit, amit megbánhatnál, mert szerintem sincs okod féltékenynek lenni.
2013. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!