Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.

pro: kipróbált, 5 éves kapcsolat volt, ismerjük egymás gondolatait, szokásait, nézését, a legjobban tudjuk, hogy mi kell a másiknak, a legjobban egymás előtt engedjük el magunkat

kontra: rengetegszer elment fizetős prostihoz, mert nem volt neki elég, amit én tudtam nyújtani


2.

pro: hosszú ismeretség, viharos, szenvedélyes kapcsolat, őrült szexuális vágy és kiváló szexuális élet, megcsalás nélkül, problémák megvitatása, nagyon kitartó

kontra: kisebbségi érzése van, amiért alacsonyabb az iskolai végzettsége és a beosztás, mint az enyém, emiatt sokat bánt, nem mindig törődik azzal, hogy nekem mi lenne jó, méricskél, nem túlzottan passzolunk az életben (de sokszor közelítjük az álláspontokat)


3.

pro: mindent megtesz nekem, rengeteg áldozatot hoz, nincs olyan, amire nemet mondana, komoly tervei vannak, határozott, de nem törtető, finoman éri el nálam, szenvedélyes, kompromisszumkész

kontra: fizikailag nem vonzódom hozzá, kistermetű, számomra nem túl férfias, sértődékeny


4.

pro: őrülten szerelmes vagyok belé, maximálisan vonzódom hozzá, izgalom évek óta, vajszívű és férfiasan romantikus

kontra: nagyon domináns típus, és én is az vagyok, emiatt látványos cirkuszok, hetekig tartó sértődések, óriási viharok vannak, sokszor én adom be a derekam, sosem tudni, hogy egy-egy nagy cirkusz után folytatódik-e még


Mind a 4 feleségül venne, én pedig szeretném már családot alapítani. Nagyon nehéz döntés. Szeretnék nyugodt családot alapítani, de szeretném a szerelmet is megtalálni. Hogyan hozzak egy életreszóló, felelős döntést, amit egyikünk se bán meg?

Segítsetek, kérlek, a kívülálló szemével, tapasztalatokkal! Köszönöm!


2009. nov. 5. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
én a 4-et választanám... a nagy cirkuszok után úgyis mindig kibékültök majd :) tudom, mert nekem is ilyen a kapcsolatom...akármekkora cirkusz van közöttünk, mindig kibékülünk még aznap
2009. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

2.


De aztán ahhoz menj, aki a legtöbb szavazatot kapja!

2009. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem eléggé egy 5. kéne neked.
2009. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Akivel családot akarsz alapítani azzal mindig minden helyzetben meg kell oldanod a gondjaidat, mert a gyermekeitek nem nőhetnek fel olyan környezetben ahol állandóak a veszekedése v apu állandóan k*rvázik esetleg boldogtalan vagy, mert nem szereted és azzal sem aki nem érzi melletted magát férfinek.
2009. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
4, mivel belé szerelmes vagy, de inkább 5. csaka zért ne menj férjhez hogy llegyen már végre férjed...de lehet h nem is 5, hanem 12. lezs majd :D
2009. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. :)
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

És mi lenne ha nem ez a 4 pasi közül választanál????

Van még millió pasi és jobbak is mint ez a 4!!!

hány éves vagy?

2009. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha te egyszerre négy férfit tartasz "készenlétben",akkor nem vagy feleségnek és családanyának való!

Családot csak azzal alapítson bárki,akit szeret és csak vele képzeli el az életét.Ha mindegyikben találsz hibát ( te persze hibátlan vagy ),akkor az a kapcsolat nem lehet tartós.Ha mégis valamelyikük mellett döntesz,akkor legalább gyereket ne vállalj,amíg nem szereted a párod,és nem működik jól a kapcsolat.Nem az a fontos,hogy TE végre anya legyél,hanem az,hogy a baba szerető,teljes családban nőjön fel.

2009. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én a 4. választanám..
2009. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ne a 2.-at válaszd mert nekem is ilyen az apám és szörnyű vele élni és anyámnak még nehezebb:(
2009. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!