Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.

pro: kipróbált, 5 éves kapcsolat volt, ismerjük egymás gondolatait, szokásait, nézését, a legjobban tudjuk, hogy mi kell a másiknak, a legjobban egymás előtt engedjük el magunkat

kontra: rengetegszer elment fizetős prostihoz, mert nem volt neki elég, amit én tudtam nyújtani


2.

pro: hosszú ismeretség, viharos, szenvedélyes kapcsolat, őrült szexuális vágy és kiváló szexuális élet, megcsalás nélkül, problémák megvitatása, nagyon kitartó

kontra: kisebbségi érzése van, amiért alacsonyabb az iskolai végzettsége és a beosztás, mint az enyém, emiatt sokat bánt, nem mindig törődik azzal, hogy nekem mi lenne jó, méricskél, nem túlzottan passzolunk az életben (de sokszor közelítjük az álláspontokat)


3.

pro: mindent megtesz nekem, rengeteg áldozatot hoz, nincs olyan, amire nemet mondana, komoly tervei vannak, határozott, de nem törtető, finoman éri el nálam, szenvedélyes, kompromisszumkész

kontra: fizikailag nem vonzódom hozzá, kistermetű, számomra nem túl férfias, sértődékeny


4.

pro: őrülten szerelmes vagyok belé, maximálisan vonzódom hozzá, izgalom évek óta, vajszívű és férfiasan romantikus

kontra: nagyon domináns típus, és én is az vagyok, emiatt látványos cirkuszok, hetekig tartó sértődések, óriási viharok vannak, sokszor én adom be a derekam, sosem tudni, hogy egy-egy nagy cirkusz után folytatódik-e még


Mind a 4 feleségül venne, én pedig szeretném már családot alapítani. Nagyon nehéz döntés. Szeretnék nyugodt családot alapítani, de szeretném a szerelmet is megtalálni. Hogyan hozzak egy életreszóló, felelős döntést, amit egyikünk se bán meg?

Segítsetek, kérlek, a kívülálló szemével, tapasztalatokkal! Köszönöm!


2009. nov. 5. 15:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nos, 24 éves vagyok, és megállapodnék, mert úgy érzem, eljött az idő, bár ez lehet, hogy csalóka. Elsietni semmit sem fogok. Nem tartok készenlétben ennyi pasit, hanem megmaradt a kapcsolat mindegyikükkel, mivel még mindegyik szeret, elmondásuk alapján, s nem lépnek tovább, hiába kértem őket. Én lényegében csak gondolkozom azon, hogy talán nem véletlen a ragaszkodásuk. Érdekes, hogy az elsőt és a harmadikat egyikőtök sem mondta még, pedig a harmadik nézett ki úgy egy időben, hogy ebből házasság lesz, csak én nem vonzódom hozzá, ezért nem lett még belőle. Aztán szerelmes lettem, ő a 4., és szívem szerint engednék neki, de visszagondolva a többi nyugodtabb típusra, elgondolkodtam, hogy a szerelmet vagy a nyugalmat válasszam. Vagy várjak arra, hogy a szerelem mellé megjön a nyugalom is? Ötödiket én nem keresek, maximum ő talál meg, ha úgy kell lennie, most elég nekem ez a 4 gond is.


Kérlek, segítsetek még, ha tudtok! Mindenkinek nagyon köszönöm!

2009. nov. 5. 16:01
 12/15 anonim ***** válasza:
ezt tényleg mi döntsük el??! :D:D
2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csak segítsetek nekem! Már millió embert megkérdeztem, és mindenki mást mond.


Szívem szerint én a negyediket választanám, de ez csalóka, mert egyértelmű, hogy a szerelem miatt tenném. Viszont reálisabb vagyok annál, hogy csak ezért házasodjak. Ezért kérném a tapasztaltabbak véleményét is, akár többéves házasokét, hogy a lángoló szerelem valóban annyira becsapós-e, mint amennyire én félek tőle.

2009. nov. 5. 16:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél a !. kel, de ne menj hozzá feleségül, hanem várj, legyél el vele akár lazán is hátha megtalál egy 5, is...tudom miről beszélsz én sem hajkurászom direkte a szerelmet, hogy minél többet ismerkedjek...

3. nem vonz, kihúzva

1: prostis , kihúzva

3: sokat bánt, nem mindig törődik azzal, hogy nekem mi lenne jó, méricskél...?? ez nem kell senkinek szerintem, kihúzva....


4: szereted...maradhat, és edldől mi lesz, de nem kell esküvőt erőltetni

2009. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

4, vagy semelyik.

Belé vagy szerelmes... szerintem egyértelműen őt kell választanod, ha ezek közül választasz.

2009. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!