Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van: a ragaszkodás vagy a függetlenség fontosabb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párkapcsolatok terén mi teszi a másik felet értékessé számotokra: az, ha szeret titeket és ezt ki is mutatja, ragaszkodik hozzátok, szeretne veletek minél többet találkozni stb, vagy ha kicsit érdektelenül viselkedik, elvan a saját dolgaival, szeret, de nem halmoz el a szerelmével, nem mutatja ki, ha hiányzotok neki stb? Vagy ha ti voltatok az egyik kategória, akkor melyiket találta a másik fél vonzóbbnak? A ragaszkodás tényleg elriasztja a pasikat? Írjatok légyszi konkrét tapasztalatokat is, ha van! Előre is köszönöm!
2013. szept. 21. 09:27
 1/4 isshosenkin ***** válasza:

szerintem egy olan lány lehetsz, aki szeretne megfelelni...


ezzel semmi gond nincs..de!


szerintem helyesebb lenne, ha önmagad lennél, és kicsit csiszolj rajta a párkapcsolatban, amikor benne vagy...


nem lehet mindenkinek megfelelni, de egy emberhez lehet alkamlmazkodni egy bizonyos szintig.



a megjátszás és színészkedés nem hosszú életű...


ha még fiatal lány vagy, akkor légy olyan amilyen, ha nem, akkor ne légy önfeláldozó..


nekem pl. nem jönne be, ha egy lány azt mondja, amit hallani szeretnék, de az ellenkezőjét látom rajta..-

2013. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez megint ilyen két végletet felvonultató hülye, értelmetlen kérdés. Nyilvánvalóan jó, ha egy nő bújós, kifejezi a szeretetét, jó vele együtt lenni, de attól még lehessen már élni mellette, ne fojtson meg. Az például rohadtul idegesítene, ha elmegyek valahova, vagy valamilyen okból nem egy helyen tartózkodunk és 10 percenként hívogatna, 100.000-szer elmondja, hogy ő mennyire szeret, meg közösségi oldalakon négyszáz szívecske társaságában okádja a szivárványokat az idővonalára. Na az már nem ragaszkodás kategória.
2013. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem pont két olyan dolog, amiben meg kell találni az aranyközéputat, és sokban függ a párodtól.

Egyrészt, ha a párod nem olyan típus, aki közli, ha nem tetszik neki valami, akkor könnyen egyik napról a másikra otthagyhat téged.



A ragaszkodást sokkal jobban szereti/tolerálja egy olyan ember, aki viszonylag kevés időt tölt a barátaival, és ezt az űrt te ki töltöd neki. Aki sokat szokott lógni a barátaival/haverjaival, az egy idő után úgy érezheti, hogy el akarod őket venni tőle, ki akarod sajátítani.


A függetlenség, érdektelen viselkedés veszélyes lehet, egy olyan valakinél aki veled szemben kevésbé ilyen. Mert ha ő ragaszkodó, te pedig el vagy a saját dolgaiddal, nem mutatod ki az érzelmeidet, csak egy minimális szintig, akkor bizony el fog hagyni, ha nem változtatsz rajta, mert nem fogja magát jól érezni.


Dióhéjban: Ez az egész dolog alkalmazkodás kérdése, attól függ milyen a párod. Ha nem tetszik neked, és nem vagy hajlandó változtatni, akkor szokták mondani, hogy nem vagy kötélen összekötve vele, keresni kell egy hozzád hasonló típust.

2013. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő fontos. Kell, hogy odafigyelj a másikra, és érezd, éreztesd, hogy összetartoztok, ugyanakkor képesnek kell lenni önállóan programokat szervezni, és önállóan, a másiktól függetlenül létezni.

Kapcsolat elején, randizáskor egyébként szerintem kifejezetten figyelemfelkeltő, ha a két véglet között ugrálsz. Egyszer érdeklődsz iránta, kedveskedsz, másszor pedig nem foglalkozol vele és nem keresed 1-2 napig. Legalábbis nekem az ilyen felkelti az érdeklődésemet. Persze ezt sem szabad túlzásokba vinni, mert akkor szeszélyessé meg "azt se tudja, mit akar" fajtának tűnik az illető, de engem személy szerint ez a hozzáállás normálisan adagolva kíváncsivá tesz, csak nyilván tudni kell dolgozni vele, és ugye.

2013. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!