Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálom valaha az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom valaha az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

lassan 18 éves lány vagyok (tudom fiatal vagyok még, de légyszi próbáljatok megérteni..)

tetszett már sok fiú, voltam már szerelmes is párszor, de annyira szerencsétlen a szerelmi életem..nem szeret senki viszont, folyton csak én futok a fiúk után, és szenvedek a reménytelen szerelem miatt..

most is van egy srác aki nagyon tetszik, de nála se lenne esélyem..kikészülök már komolyan..legszívesebben kitörölném az érzéseimet, miért kell nekem szerelmet éreznem...miért?? csak szenvedek az átkozott szerelem miatt:(

az a baj hogy mindig beleélem magam, hogy ez és ez majd sikerül, aztán pedig csalódok..de mostmár tényleg azt érzem, feladok mindent, nincs erőm küzdeni tovább..


2013. szept. 22. 11:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Minden lánynak a külső a lényeg, neked is. És ha nem a tökéletest kerested volna, már találtál volna vkit.
2013. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Most miért kell bántani a kérdezőt?Meg miért egyből csúnyának titulálni meg felszínesnek?


Ne törődj azokkal akik téged most támadnak.Nincs jobb dolguk mint kötekedni.


ha az önbizalmadat meg tudnád növelni akkor könnyebben megtalálhatnád az igaz szerelmet.

2013. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
22es minden válaszodon csak szakadni tudok :DDDD kár hogy benyomják a pirosat :D
2013. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

nem véletlenül csak 22%osak a válaszai..

de nem törődöm vele, mert tudom, nincs igaza;)

2013. szept. 22. 11:33
 15/30 anonim ***** válasza:
amúgy igazából jól teszed hogy lesz.rod a 22est :DD nem értek vele eggyet de annyira vicces hogy feldobta a mai napomat :DDD
2013. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
4%
pedig igy van nem vicbol mondom ezeket. ijen fos a vilag a nok meg pontosan enyire felszines sekejes hazugok. igazabol az igaz h novesztenek lelket ha tenyleg nagyon rondak de az is ritka amugy ez is tapasztalat. a tenyleg jo nok meg total maximimot varnak mindenben. magyarorszagon mondjuk eleg ha keresel neto felmilalt az mar eleg egy 6-8as csajhoz mert ugye itt ritka az annal gazdagabb bar azt prefelja a legtobb ha valami bunozo vagy lehetoleg agresziv meg atombunko. regen nem volt penzem meg tenyleg senki voltam nem csak csunya es alacsony konkretan levegonek neztek a nok. volt h annyira dumalta ket plazaqrva h nekem jottek majd nekik alt fejebb h miert nem nezek a labam ele!!!! aztan jott a della es jottek a qrvak is dogivel. biztos veletlen??!! hat nem.
2013. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22es látom neked soha nem jött össze semmi a nőknél és most ezért támadsz ilyen agresszívan.kicsit talán gondolkozhatnál mielőtt kinyitod a szádat.
2013. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
nem viccbol mondod? o.O azt hittem írod bár tény hogy hinni a templomba kell
2013. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Kapott egy százalékot mert esetleg sokat trollkodott de akkor már tényleg nem lehet igaza az most más dolog, hogy én sem értek vele egyet de nehogy már emiatt ítéljétek el egyébként is ha sok pirosat kap 21eske lesz a neve mindenki tud segíteni, de sokat offolunk már és nem ez vlt a kérdés :D

Egyébként mindig van kivétél miért gondoljátok azt, hogy mindenki a tökéletesre hajt szerintetek van ilyen ? Ha csak az lenne a jó mindenkinek akkor a világon mindenki egyedül élne én is szeretnék belső alapján ítélni egy embert, de sajnos a külsővel kezdek és a belső csak másodlagos tudom ez egy szemét és rossz dolog, de mint mondtam vannak kivételek :)

2013. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
7%
oszejott csak sok penz kelet hoza azota azt csinalok veluk amit jol esik es meg meg is koszonik. ha van 200ezred egy jo qrvara mint nekem akkor kiraj csavo vagy onnantol. baratno sokkal tobbe van. even szinte meg plane eccer kiszamoltam nagyon durva szamok jottek ki. ful nem eri meg mert a qrvak sokal joban megjacak h erdekli h mivan veled. a baratno atlagos v pocsek szinesz legtobb esetben. ha most aszed te jo vagy barmejiknel akor nagyon pofara foksz esni most szolok neked teso. ah talal jobban kinezot nalad azonnal lelep. ha gazdagabat talal meg meg is alaz szerintem bar ebbe mar nem vok biztos.
2013. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!