Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálom valaha az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom valaha az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

lassan 18 éves lány vagyok (tudom fiatal vagyok még, de légyszi próbáljatok megérteni..)

tetszett már sok fiú, voltam már szerelmes is párszor, de annyira szerencsétlen a szerelmi életem..nem szeret senki viszont, folyton csak én futok a fiúk után, és szenvedek a reménytelen szerelem miatt..

most is van egy srác aki nagyon tetszik, de nála se lenne esélyem..kikészülök már komolyan..legszívesebben kitörölném az érzéseimet, miért kell nekem szerelmet éreznem...miért?? csak szenvedek az átkozott szerelem miatt:(

az a baj hogy mindig beleélem magam, hogy ez és ez majd sikerül, aztán pedig csalódok..de mostmár tényleg azt érzem, feladok mindent, nincs erőm küzdeni tovább..


2013. szept. 22. 11:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nincs kivétel. Ha lenne, akkor lehetne látni csúnya (nem átlagos, hanem valóban csúnya) és nem gazdag pasit is barátnővel. Mégse láttam még soha ilyet.
2013. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
mindnekinek ugyan az kell. 80%aa pasiknak hopon marad kb de sztem meg tob. csak a legjobak kapnak jo not a tobbinek meg marad a felcsinalt selejtesebb reteg. mivel ez koztudot teny h a nok miutan felcsinaltatjak magukat az alfaval keresnek vmi lamat aki kitartja majd a fattyat meg persze oket de azert persze az alfa qrogatja oket menetkozben.
2013. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Közel 8 milliárd ember él a földön mindenki különbözik mindenki más dolgot kap az élettől és mivel volt egy időszak van egy időszak és lesz is egy ezért mindig minden változik vagy jó vagy rossz irányba csak lehet, hogy ezt nem vesszük észre én már sok ilyennel találkoztam, hogy csúnya a pasi mégis egy bombázó a barátnőja, de van az a mondás, hogy hiszem ha látom ugyanakkor a látszat néha csal nem igaz? Semminek nem lehet hinni, de ha kölcsönösen bíztok a másikban az már egy jó dolog. Belegondoltatok már abba, hogy az az ember aki vak mégis mi alapján választ párt mennyi mindenkit képesek vagyunk elítélni (tisztelet a kivételnek), de igenis vannak olyanok akiknek nem ez számít csak nem mindenről mi döntünk és így irányítanak minket azt mondják szabadság van, de korlátokat szabnak a dolgoknak.
2013. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Miért is ne találhatnád meg? :)
2013. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#23 Pontosan: hiszem, ha látom. Eddig soha nem láttam ilyet.
2013. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
12%
en se latam ijet soha mert nincs szoval sztem v fogalmad sincs a jonorol v siman huje vagy. pedig utazom eleg sokat biznisz mjatt szoval jartam egynehany hejen mar es sehol se volt ez. ronda csaj jo csavavol van boven de forditva sose latam meg MERT NINCS IJEN!!!
2013. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
nyugodj meg meg fogod:) még csak 18 vagy! persze ezt pont én mondom 13 évemmel.a lényeg h nyugi:) mindenki életében van egy igaz szerelem.:) mindenki meg találja majd az igazit esetleg már meg találta:)
2013. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
mindneki eletbe van igazi szerelem most szakadok rajtad kis 13 eves lacik nem fejlodtel meg ki. ez ugy mukodik h talasz egy gazdag jol kinezo csavot o az igazi aztan talasz egy gazdagbatt es o lesz az igazibb xdd kesz.
2013. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mivel azt amit én láttam nem tudom meg mutatni nektek ezért nem tudok vitatkozni így de nem is szeretek, ahogy érzitek, az pedig, hogy sok helyen jársz nem jelenti azt, hogy találkoznod kell ilyennel. Mivel amikor a kajámra ketchupot szeretnék tenni néha nem veszem észre, hogy egy karnyújtásnyira van előttem.
2013. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Petra te vagy az?
2013. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!