Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretőm megzsarolt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm megzsarolt, hogy ha felhagyom vele a viszonyomat akkor kitálal a barátnőmnek. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

6 Hónapja tartott a viszonyom ezzel a nővel, (csak heti 1 alkalommal találkoztunk). Tegnap megmondtam neki, hogy végleg véget akarok vetni a mi kis kapcsolatunknak. Erre Ő közli, hogy szerelmes belém és többet akar, köztük azt, hogy ott hagyjam érte a jelenlegi kedvesemet.


Én viszont időközben rájöttem, hogy a jelenlegi barátnőmet szeretem, és Őt akarom elvenni feleségül is. Ha ez kiderült, biztosan el fog hagyni.


2013. szept. 22. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Válassz:

Vagy folytatod vele a viszonyt tudván, hogy zsarol és megvárod, amíg kiderül és otthagy a barátnőd. Ez az ideiglenes megoldás és a legrosszabb.

Vagy szakítasz a barátnőddel és megpróbálod a csajjal.

Vagy otthagyod a csajt és bevallod a barátnődnek, hogy folyamatosan megcsaltad, ami után 90% hogy kidob, de ha nem akkor sem lesz soha ugyanolyan a kapcsolatotok többé.

2013. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen, felfogtam, de többé nem fordul elő!
2013. szept. 22. 19:27
 13/23 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a barátnődet a szeretődért, ha nem akarsz a két szék közé esni.
2013. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit
2013. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mond el te a barátnődnek.
2013. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, hogy folytatom vele a viszonyt és olyan dolgokat fogok művelni, amitől garantáltan kiábrándul belőlem. Megutál.
2013. szept. 22. 19:32
 17/23 ASOT ***** válasza:
Az is egy lehetséges megoldás látod...
2013. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Á, az a nő (a szerető) nem tűnik normálisnak... Szépen lassan építsd le, lehetőleg próbálva eltüntetni minden nyomot, hogy majd hihetően tudj tagadni ha tényleg kitálalna.

Akár viselkedhetsz vele hidegen is, hátha ráun a helyzetre amibe belekényszerített és ő mondja azt hogy vége.


Viszont arra is készülj fel lelkileg, hogy ebben a szituációban simán benne van, hogy mindketten hátat fordítanak neked.


Egyébként ne is fogadkozz, ha félrejárós fajta vagy, akkor félre is fogsz járkálni. De ha lesz még ilyen, akkor válassz ésszel, olyat akinek szintén van vesztenivalója (pl. családos)...

2013. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha megutál lehet még rosszabb lesz és nemcsak, hogy kitálal de még ellenséget is szerzel magadnak.
2013. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Válts vallást és feleségül veheted mindkettőt.
2013. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!