Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan döntöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan döntöttetek volna ilyen helyzetben? Melyik lányt választottátok volna?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy egyáltalán nem bántam meg a döntésemet, még ha egy hatalmas(?) lehetőséget is szalasztottam el. Csupán az érdekelne most, hogy ti hogyan döntöttetek volna egy ilyen esetben?

Szóval: a múlt héten egy lány (aki mellesleg évfolyamtársam) bevallotta nekem, hogy tetszem neki már egy ideje. Én annak ellenére utasítottam vissza őt, persze kedvesen, hogy egy ilyen lány szerintem a fiúk 99,9%-ának a tipikus álomlány lenne: 180 cm magas, mindig igen csinos, divatosan öltözködik, társaságban mindenki körülötte sürgölődik, ráadásul még okos is, tehát nem csak a felizgult kanmajmok csorgatják utána a nyálukat.

Igen, nekem is sokan mondták, hogy hogyan lehetek ilyen hülye, egy ilyen csajt és lehetőséget kihagyni. Igen ám, de én már legalább 1.5 éve nagyon szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, persze idáig minden titokban volt. Lehet hogy ő teljesen más típus, mert közel sem annyira feltűnő kinézetű, inkább csak átlagos, az emberek nem fordulnak meg utána az utcán, öltözködésére is inkább a farmer és egy egyszerű póló jellemző, és a 160 centijével nem éppen egy modell alkat. Én viszont egyszerűen képtelen lettem volna egy másik lánnyal kavarásba kezdeni, mert azzal rögtön úgy éreztem volna, hogy már gondolatban megcsalom azt a lányt, aki nekem valójában a mindenem, hát erre nem lettem volna képes. Ezért is nem érzek semmiféle bűntudatot most.

Fiúk! Ti is hallgatnátok a szívetekre, és megküzdenétek a "kevesebbért" (ezt nagyon csúnyán írtam így), vagy elfogadnátok az elétek kerülő óriási, biztos lehetőséget? Kort is írjatok!

18/F


2013. szept. 23. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

No, még egy hősszerelmes férfiú.

Egyébkéntszerintemjóldöntöttél.

2013. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik jobban tetszik, és amelyikkel jobban elvagyok.
2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy jól döntöttél, szóval nincs szükség a megerősítésre senki részéről. (Én is így döntöttem volna) Remélem összejön a szerelmeddel, sok sikert!
2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, én is ilyen voltam, hogy mindig az kellett volna, akit nem lehet, és még gondolatban is hű voltam hozzá teljesen ok nélkül. Aztán majdnem 30 voltam, mire a szüzességem elveszítettem. Ne akarj a helyembe lépni. A lovagiasságot nem fogja senki értékelni, különösen az nem, aki miatt feleslegesen teszed. Fiatal vagy, nem házasságra készülsz még. Ha lehetőséged van előrébb lépni a plátói szerelemnél, és olyannal, akihez legalább egy kicsit is vonzódsz, akkor ne hagyd ki. Bűn kihagyni. Magaddal szúrsz ki.
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nos én nem vagyok fiú, de nem hiszem, hogy annyira rossz választás volt a másik lány, mert eléggé kézen fekvő volt. De én, hogyha én most a te helyedben lennék, nem adnám fel a kisebbik lány iránt érzett szerelmet, mert a szerelem kiszámíthatatlan! 15/l
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:53: Ez rizs. A másik csaj után 1,5 éve ácsingózik. Ez nem igazi, hanem plátói kapcsolat. Tapasztalat zéró, a másik csajt az ismeretlentől való félelemből utasította vissza. A lovagiasság önigazolás, ahogy a kérdés kiírása is.


A saját fajtámat már csak felismerem...

2013. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A küzdés szó nagyon erős túlzás :) de azzal foglalkoznék amelyik beszól, vagy amelyiket szemmel láthatóan idegesítem. Amelyik bevallja csak így, hogy tetszem neki azzal mondjuk nem igazán tudnék mit kezdeni a gratuláción vagy a megértésen kívül. Sok más lánynak is tetszem. :)


27/öntelt egoista f.

2013. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem nem vagy hülye, hogy elhalasztottad. de ha másfél éve szerelmes vagy az osztálytársadba, akkor lassan léphetnél is felé... :D
2013. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!