Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy döntöttetek volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntöttetek volna? Vagy lenne még esély?

Figyelt kérdés

Összejöttem a volt barátommal, de olyan értelemben, hogy csak sex!Telefonon azért napi szinten beszélünk!Se neki, se nekem nincs senkim! Na most ő elkezdett többet érezni és választás elé állított, hogy vagy befejezzük, vagy összeköltözünk, mert ő komolyan akarja velem, meg gyerek stb! Nemet mondtam, mert én nem vagyok azon az érzelmi szinten mint ő és ez kevés az újra kezdéshez/folytatáshoz!

Azt gondolom, hogy attól hogy már rég óta ismerjük egymást és jó ideig külön voltunk, azért egy újra kezdéshez/folytatáshoz szükség van a meghódításra! (mint mikor egy új csajjal akar összejönni egy pasi, hogy mindent elkövet)Csak azt nem tudom, hogy ezzel vajon érzelmileg ki tud e váltani többet belőlem! Ezt nem akartam neki mondani, mert egyrészt az olyan erőltetett lenne hogy, én mondom el hogy mit kellene csinálnia és ha csinálja, úgy elveszti a varázsát! Neki kellene felérnie ésszel! Másrészt mi van ha nem "válik be", és akkor megint csak áltatom és hitegetem és csak húzzuk a dolgot!

Nem tudom hogy jól döntöttem e, de azt hiszem igen!

Szeretném a véleményeteket kérni, esetleg olyanokét is aki hasonló szituban volt és máshogy döntött!

28/n


2013. júl. 5. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
irigylem a problémádat.
2013. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!