Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúval jöttem össze, aki nagy nőcsábász hírében van. Velem is ugyanazt játssza el vajon?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban találkoztunk, illetve ő látott meg ott engem és rögtön elkezdett érdeklődni egy közös ismerősünknél. Majd egy kiránduláson jobban megismertük egymást. Elkezdett udvarolni, összejöttünk. Már együtt is aludtunk, miután egy ismeretlen nő rám írt, hogy vigyázzak vele. Elkezdtem más emberektől is infót szerezni róla és kiderültek durva dolgok: párhuzamosan több lánnyal is járt, hazudott, női szíveket tört össze. Szemtől szembe rákérdeztem, nem is tagadta a dolgokat, de váltig állította, hogy nálam más a helyzet, meg akar változni. Én akkor kiraktam a szűrét, erre ő teljesen kikészült állítása szerint. Bombázott az sms-ekkel, kis ajándékokat küldözgetett, verseket írt, nem hagyott nyugton... tehát tényleg harcolt, hogy visszaszerezzen. Be is adtam a derekam végül, de nem tudok benne 100%-ig megbízni. Az ország két különböző városában ingázik és bizony megfordul bennem, hogy lehet ott is van egy barátnője. Megkértem, hogy segítsen, hogy több bizalmam legyen felé, mert így nehéz. Próbálkozik is, de mindenre vannak jelek. Arra is, hogy komolyan gondolja most, de arra is, hogy velem is ugyanazt játssza el, mint a többi nővel. Vagy csak beképzelem... nem tudom... :(

2013. szept. 23. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez lesz mint eddig
2013. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de akkor miért akart visszaszerezni? Pedig akkor már le is feküdtünk egymással, tehát ha úgy vesszük a lényeg megvolt...
2013. szept. 23. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért, te olyan vagy mint a mission impossible-ban az adathordozó, ami egy olvasás/megnézés után megsemmisíti önmagát?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=MA2..

2013. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D Nyilván nem, de próbálok egy nőcsábász pasi fejével gondolkodni.
2013. szept. 23. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én adnék neki bizalmat.Lehet tényleg komolyan gondolja veled,nem kizárt.Eddig még nem talált olyan lányt,aki miatt megváltozott volna,és ki tudja milyenek voltak az eddigi lányok,akikkel dolga volt.Nem egyszerű,de ha nem próbálod meg sosem tudod milyen.
2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért tepert utána is, mert jó voltál az ágyban, és meg akarja ismételni.
2013. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet te tényleg más vagy,sosem lehet tudni. Élvezd amíg tart,és ne gondolkodj. Viszont azt tapasztalatbol mondom,aki könnyen esik szerelembe,az könnyen is ábrándul ki.
2013. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy fájdalom szükséges ahhoz, hogy valaki a személyiségén tudjon változtatni.


És szerintem a veled történt szakítás nem volt olyan nagy...

2013. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12:04:Az utolsó mondatod nagyon igaz.Jót írtál.
2013. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!