Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúval jöttem össze, aki nagy nőcsábász hírében van. Velem is ugyanazt játssza el vajon?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban találkoztunk, illetve ő látott meg ott engem és rögtön elkezdett érdeklődni egy közös ismerősünknél. Majd egy kiránduláson jobban megismertük egymást. Elkezdett udvarolni, összejöttünk. Már együtt is aludtunk, miután egy ismeretlen nő rám írt, hogy vigyázzak vele. Elkezdtem más emberektől is infót szerezni róla és kiderültek durva dolgok: párhuzamosan több lánnyal is járt, hazudott, női szíveket tört össze. Szemtől szembe rákérdeztem, nem is tagadta a dolgokat, de váltig állította, hogy nálam más a helyzet, meg akar változni. Én akkor kiraktam a szűrét, erre ő teljesen kikészült állítása szerint. Bombázott az sms-ekkel, kis ajándékokat küldözgetett, verseket írt, nem hagyott nyugton... tehát tényleg harcolt, hogy visszaszerezzen. Be is adtam a derekam végül, de nem tudok benne 100%-ig megbízni. Az ország két különböző városában ingázik és bizony megfordul bennem, hogy lehet ott is van egy barátnője. Megkértem, hogy segítsen, hogy több bizalmam legyen felé, mert így nehéz. Próbálkozik is, de mindenre vannak jelek. Arra is, hogy komolyan gondolja most, de arra is, hogy velem is ugyanazt játssza el, mint a többi nővel. Vagy csak beképzelem... nem tudom... :(

2013. szept. 23. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam:

4 évvel ezelőtt jártam egy sráccal (nem feküdtem le vele) de miközben nekem ő volt az első szerelmem, tőle kaptam az első csókom stb addig ő jópár csajjal megcsalt, kihasznált majd 3 hónap együttjárás után közölte velem, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, élni akar stb .. a szakítás utáni hónapokban csak köszönő viszonyban voltunk, de miután leérettségizett sosem láttam, össz annyit tudtam róla hogy hetente váltogatja a barátnőit.

Viszont egyszer egy buliban újra összefutottunk, de ott sem beszéltünk egy szót sem. Másnap rám írt facebookon, hogy miujság velem stb., ezután minden nap beszéltünk, felhívott vagy legalább egy pár smst váltottunk és minden nap szóvá tette hogy mennyire szeretne velem találkozni.. ezalatt bennem újra feljött az a tökjó érzés amit annó csak vele éreztem... 2hét múlva be is adtam a derekam és a találkozón újra összejöttünk de úgy álltam hozzá, hogy úgyis a többi lány sorsára jutok. Újjabb 3 hónapot töltöttünk együtt amikor azt mondta hogy ő életében először úgy érzi, szerelmes. Most másfél éve járunk, és a fősulim miatt augusztusban fel is költöztünk Pestre.

Szerintem te is add meg a bizalmat a barátodnak, ha összetöri akkor úgy is valaki jobb vár téged valahol máshol, de ha megtartja akkor egy hatalmas csodában lehet részed. :)

19L

2013. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!