Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszemre vagy a szivemre hallgassak? Meyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Egyik felem ezt mondja a masik meg mast.. S nem tudok donteni pedig elobb utobb muszaj lesz.

A tortenet lenyege: kb 7 hete a pasim szakitott velem h kulonbozoek vagyunk sok szempontbol. amiben kozre jatszott h az elso \'egyuttlet\'-nel nem minden volt rendben a teljesitmennyel ami miatt frusztralt lett. tovabba karrier, haz, jovedelem szempontjabol nem voltak egyenlok az aranyok, az en javamra, ami miatt nem erezte h perfect nekem. viszont nalam ezek csak kulsosegek en nem anyagi biztonsagot keresek vkiben hanem egy tarsat, szerelmet, szeretetet, kesobb csaladot etc.. nagyon szerelmes voltam/vagyok meg mindig bele. o rajta is lattam h szeret es ereztem is. nagyon sokszor kitalaltuk egymas gondolatat anelkul h lattuk volna egymas arcat.. igaz nem sokat voltunk egyutt tehat a kapcsi elejen jartunk. a szakitas utan emaileztunk eleinte csak heti egyszer de aztan surubb lett.. Nem fuztem hozza sok remenyt a szakitas utan osszetortem lelkileg. most mar helyre jottem.. De idokozben bemutattak nekem egy masik pasast es ugy ket hete elmentunk eloszor moziba.. ez a sracnak tetszem es szeretne tolem tobbet is es igenyli a surubb talalkozast. Tetszik, aranyos, kedves. sokat csalodott a nokben es nem szeretnem megbantani ill csalodast okozni.. Azonban az ex megkeresett e het hetfon h talalkozni szeretne velem es elbeszelgetni h mi is tortent.. naponta tobb uzenetet is kapok tole munka kozben, es este ugynaugy beszelunk mint regen. Ugy dontottem elmegyek a talalkara es meghallgatom h mit mond.. csak nem tudom adjak e neki meg egy eselyt? szivem szerint meg mindig ot szeretem es sokat gondolok kettonkre az egyutt toltott pillanatokra, mai napig emlekszem a szemere ahogy csillogott a szenvedelytol / vagytol. Felek h a beszelgetes alkalmaval tobb is tortenik kettonk kozott hisz nem tudom h tudnek e nemet mondani.. viszont bennem van az h szakitott velem es felek h ujra megteszi ha meginog az onbizalma.. az uj srac biztosabb pontnak tunne.. de mivel meg nem ismerem annyira igy csak megerzesekre tudok hagyatkozni.. Meg annyi h kulsore mind a ketto bejon igaz az ex egy picivel helyesebb arcra de nem ez a lenyeg ill a dontesi elem. az exrol biztosra tudom h szeretne csaladot mert beszeltunk rola, dolgozik, es szeretne ingatlan befektetesek/renovalasra koncentralni amit en is szeretnek csinalni, tehat ketten jo csaladi vallalkozas lenne. az uj sracnak is jo szakmaja van, eddig munkanelkuli volt egy evig de most kezdett egy uj allast e hettol. csaladalapitas szempontjabol bizonytalan tehat nem tudja h szeretne e gyereket.. es nekem ez sarkallati pont mert en meg szeretnek mindenfelekeppen a megfelelo embertol. sosem voltam hive ket pasast hulyiteni egyszerre, nem szeretek hazudni vagy takargatni dolgokat.. es felek h elobb utobb eljon az a pont h dontenem kell de nem tudom hogyan.. koromat nezve nem vagyok tini szeretnem megtalalni azt akivel el tudom magam kepzelni a jovoben tarsnak. es nem szeretnek rosszul donteni.. tehat nem tudom mi tevo legyek..koszi a valasozkat!


2008. júl. 4. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozz az exel és hallgassd meg mit akar mondani és beszélgessetek őszintén az érzéseitekről és hogy ki mit vár el a kapcsolatban egymástól és a jövőben mit szeretne.De azt azért mond meg neki hogy fenntartásaid vannak azzal kapcsolatban hogy megint szakítani fog mert rájön hogy nem vagytok egy szinten, és ne vesd magad a karjaiba rögtön, érezze egy kicsit hogy mit tett és neked rosszul esett.Az új pasi nem biztos hogy megfelelne az elvárásaidnak mert még nem ismered és ráadásul még bizonytalan a gyerekvállalással kapcsolatban is.Gyereket pedig csak annak szülj akit igazán szeretsz.Nem írtad mennyi ideig voltatok együtt az exeddel,de szerinted ha szeretett és még mindig és te is őt akkor megbocsájthatsz neki,végül is nem csalt meg csak nem volt biztos magában és szerintem félt hogy ő nem tud annyi mindent neked nyújtani anyagilag mint amit te saját magadnak eddig megteremtettél,egy pasi amúgy is rosszul érzi magát ha a párja jobban keres mint ő!Nálunk is így volt, én sokkal többet keresek mint a párom és ez nagyon zavarta,mert szerinte egy férfinak kell eltartani a családot és gondoskodni róla,de azóta megbeszéltük hogy mindegy ki mennyit keres a lényeg hogy mindenünk meglegyen ami kell.Szerintem jó ötlet lenne az a közös vállalkozás,mert így anyagilag egyenlőek lennétek a kapcsolatban.Gondold végig kivel milyen lenne a jövő,melyikkel mit tudnál elérni,kivel tudnál szerelemben élni,nem biztos hogy hosszútávon jó lenne az új pasi,ha nem szeretnéd úgy mint az exedet és lehet a babát sem akarná még pár évig,beszélj mind a kettővel és dönts mert sokáig nem jó így bizonytalanúl.Hallgass a szívedre,de az ex mellett csak akkor dönts ha ő is hajlandó változtatni és tenni a kapcsolatért!Sok boldogságot,írd majd meg mire jutottál!
2008. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez egyáltalán nem egy egyszerű eset... Hű.

Szerintem mindenképpen megér egy találkát a dolog, viszont sokkal kockázatosabb, ha elcsábulsz. Nekem is volt egy ilyen barátom, aki szintén meghátrált ugyanezzel a kifogással. Erről az a véleményem... Hogy ha két ember ennyire két világban lenne, nem lehetne akkor kettőjük közt soha szerelem. Márpedig köztünk volt, és köztetek is, szóval VALAMI van ott, csak akarni kéne :)

Esetleg ha megint összejöttök, szerintem segítened kéne neki, hogy minél hamarabb felfogja, neked Ő kell, és nem a pénz, meg a többi.

Állati nagy baromság ilyenek miatt fájdalmat okozni a másiknak, és saját magának is.

Az új pasi... Hát szerintem se ismered még annyira, hogy komolyabban kalkulálj vele. Lehet, h még nem is érett az apaságra... egyáltalán el tudnád vele képzelni a családalapítást? Ha el, akkor..

Nos, ha nekem kéne döntenem, én a szívemre hallgatnék. De ha megint csalódsz ebben a nagy szerelemben (az exedben), akkor utána tiszta sor, hogy elfogadjátok; nem megy.

Utána még mindig szóbajöhet az "új pasi", nem? :)

Lehet, h ez így csúnya taktikának tűnik, de az ember először mindig megpróbál a szívére hallgatni... Aztán rájön, hogy az eszével többre megy.

De a dolgok ugyanakkor mindig úgy történnek, ahogy kell történniük. Ne aggódj emiatt :) Találd meg a boldogságot! (jah, és .. mi lesz veled, ha jön egy harmadik pasi is?? :))

2008. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. egyenlore az ex fele hajlik a szivem.. talan meg egy picit az eszem is.. mindenkeppen talizok vele holnap.. es atbeszelem a dolgokat vele... jaj de nem szeretem ezeket az anyagiakat bekeverni a kapcsiba.. en benne lennek egy kozos vallalkozasban.. nalam nem az anyagiak dontenek..vegulis az a lenyeg h kozosen mennyi van a kasszaban nem az h ki mennyit rak bele.. na majd elvalik mi lesz holnap, egy kicsit izgulok miatta... koszonom meg egyszer a valaszokat!!
2008. júl. 4. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalanabb leszel,ha az eszedre hallgatsz.Lehet,hogy csalódsz,de szerintem az ember inkább legyen boldog 1napig azzal,akit igazán szeret,mint egy életen át azzal,akit csak kedvel.Lehet most azt gondolod ez az uj fiu milyen jo lenne,meg gyözködöd magad,hogy jó ötlet,de hidd el,amég mást szeretsz és nem felejted el,irtozni fogsz attol az uj pasitol.tapasztalat...

én is igy voltam másfél élve,én a szivemre hallgattam,de nagyon sokat kellett gyözködni,hogy meghallgassam a srác mondanivalöját.bennem inkább dac volt.de meghallgattam,szeretett még mindeig,én is öt,adtam még egy esélyt.És azöta eljegyeztük egymást és most várjuk a pici babánkat...

de azzal egyetértek,hogy mikor találkoztok lássa rajtad,hogy nagyon ,megbántott és hogy dühös vagy rá,hogy felfogja,nem teheti ezt meg mi dig,amimor valami nem stimmel az agyában.

sok szerencsét kivánok

2008. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!! Most beszeltem vele. es emlekezett h szulinapom lesz kedden!! ez nagyon aranyos!! Remelem minden rendbe lesz koztunk!!
2008. júl. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!