Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Melyiket válasszam? A szivemre, vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
3hónapja szakítottam a párommal. Nagyon megbántam és szerettem volna békülni, de a makacssága nem engedte. Szakításunk után 2 héttel összejött egy lánnyal. 2 hete már nekem is van párom. Erre megjelent az exem, hogy vannak nála cuccaim és hogy visszaszeretné adni..(nem hiszem, hogy 2 cd ilyen fontos) talizni szeretne velem. Én nagyon haragszom rá, de még mindig szeretem őt.....a jelenlegi páromba még nem vagyok szerelmes, de attól függetlenül nagyon szeretek vele lenni. Erre jött az ex és összezavart. A szivem azt mondja, hogy az ex, de a fejem azt, hogy a jelenlegi párom. Nem tudom hogy mit tegyek! Tanácsokat és tapasztalatokat várok! Köszönöm!
2009. okt. 31. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj.Ezt én is nagyon utáltam, mikor a szívemmel akartam az exet,de az eszemmel tudtam, hogy nem nem nem.

Hát én végül az eszemre hallgattam...

Tudom, hogy nem egyszerű, de próbálj meg mérlegelni a 2 pasi között. 21/L

2009. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem az eszedre hallgass

minél több emberrel kell járnod amíg fiatal vagy, hiszen kéne viszonyítási alap :D

18f

2009. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért volt a szakítás.
2009. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!